Direksiyon setine Araba Direksiyonu takılabilir mi?

Aslında bir RS6 direksiyonu bulsam olabilirdi ama çok pahalıdır.

Yurt dışında tanıdığına aldır uyguna buraya postalasın.

Polonya'da varsa fazlasıyla uyguna gelir. :D

Burada 450 500₺'ye satılan araba parçası orada 85-90₺'ye geliyor.

Aradığım 3 kollu E34 direksiyonunu buldum ama biraz pahalı bunu ucuza bulabileceğim bir yer var mı bildiğiniz? Otomobil & Arazi Aracı / Mekanik / AUDİ RS SERİSİ DİREKSİYON SİMİDİ sahibinden.comda - 925493335
@Shuichi Tatsuo buyurun hocam Rs6 direksiyonu :D

Son düzenleme:
Öncelikle direksiyonun içini açıp ölçümler yaparak çıkışları hesaplanmalı. Bir de o direksiyonu nereye takacaksınız bilmiyorum ama onlar ağır olduğu için çok sağlam bir sistem gerekir. :)

Arkadaşlar merhaba ben bir direksiyon seti yapacağım ve bunun için gerçek bir direksiyon kullanmak istiyorum.

Eki Görüntüle 1050554

Ucuz denebilecek bir fiyata şöyle bir direksiyon buldum (fotoğraf temsilidir internetten buldum) bunu takıp tüm fonksiyonlarını çalıştırabilir miyim?
Evet kablolarını arkadan bağlayıp çalıştırırsın da bayağı iyi sabitlemen gerekecek.
FFB olması için motorlar çok pahalı gelecektir. Hatta motor sürücüsü yeter mi acaba :) ?

Evet kablolarını arkadan bağlayıp çalıştırırsın da bayağı iyi sabitlemen gerekecek.
FFB olması için motorlar çok pahalı gelecektir. Hatta motor sürücüsü yeter mi acaba :) ?
Hocam büyük ihtimalle bu direksiyondan vazgeçip burdan artan parayı motora vermem gerekecek.
Reddit'te şu iki motoru önerdiler ama bunlar dc değil servo motor bunları kullanabilir miyim acaba?

Son düzenleme:
Hocam büyük ihtimalle bu direksiyondan vazgeçip burdan artan parayı motora vermem gerekecek.

Reddit'te şu iki motoru önerdiler ama bunlar dc değil servo motor bunları kullanabilir miyim acaba?
Direksiyonu küçük yaparsan motora da az para gider.

O zaman iş biraz değişiyor servo ile yapan görmedim. Yapılır mı? Tabi ki yapılır ama onlar için sağlam PSU da gerekecek. 1KW diyor. :D
Hatta motor sürücüsü yeter mi acaba :) ?
Alacağı motora bağlı.

Geri
Yukarı