Direksiyon setiyle oynanacak oyun önerisi

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ne önerirsiniz? 2 aydır sadece Forza da ileri geri gidip geliyorum o bile tatmin ediyor ama artık farklı şeyler deneyimlemek istiyorum. Park oyunu istiyorum çok aradım ama bir tane bile direksiyon setiyle uyumlu bir park oyunu bulamadım.
Bir de, IRacing'in kendi sitesinde satın alma bölümünü bulamadım. Steam'de 1 yıllık iRacing üyeliği 640 TL iken Epic Games'te 3 aylığı 31 TL. Sebebi nedir? Nereden almalıyım?

BeamNG.drive
ETS 2
WRC Generations – The FIA WRC Official Game
Assetto Corsa Competizione
Dirt rally 2
Grid
City Car Driving

şimdilik bunlar aklıma geldi

Dirt 5, Dirt Rally 2, Assetto Corsa modsuz, ETS 2 oynadım ama hiçbiri Forza 5 gibi tatmin etmedi.
Park oyunu önerisi yok mu?

Arkadaşlar şimdi Steam'e zam geleceği için toplam 1K civarı bütçe ile birçok oyun alayım diyorum. NFS neden kimse önermedi anlamadım. Bir sebebi mi var?
T300 RS GT ile oynayabileceğim en iyi NFS oyunları neler?

Ne önerirsiniz? 2 aydır sadece Forza da ileri geri gidip geliyorum o bile tatmin ediyor ama artık farklı şeyler deneyimlemek istiyorum. Park oyunu istiyorum çok aradım ama bir tane bile direksiyon setiyle uyumlu bir park oyunu bulamadım.
Bir de, IRacing'in kendi sitesinde satın alma bölümünü bulamadım. Steam'de 1 yıllık iRacing üyeliği 640 TL iken Epic Games'te 3 aylığı 31 TL. Sebebi nedir? Nereden almalıyım?

F1 serisi, Assetto Corsa Competizione, rFactor 2, Dirt serisi, WRC serisi, OMSI 2, ETS 2 aklıma bunlar geldi.

Geri
Yukarı