Logitech Momo racing direksiyon setiyle oynanacak PC oyun tavsiyesi

Sabari495

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim elimde bir direksiyon seti bulunmakta Logitech Momo racing direksiyon setim ile oynayabileceğim güzel oyunlar arıyorum. Dirt 2.0 düşünüyorum ama benim sistemim Dirt 2.0'a yetmiyor. Daha çok toprak yarışı Dirt 2.0 gibi oyunlar arıyorum 120 liranın altında önerebileceğiniz oyunlar hangileri?

Sistemim: İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.71 GHz RAM: 8, 00 GB (kullanılabilir: 7,88 GB) sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci işletim sistemi: Windows 10 Home Single Language ekran kartı: NVIDIA GeForce 920MX.

Bir de şöyle bir ikinci yedek bilgisayarım var: İşlemci: Intel Core i5 Inside ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 RAM: 16 GB sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci işletim sistemi: Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babamla oynayacağım için ve babamda Asetto Corsa çok sevmiyor.Babamın en sevdiği oyun Grand Tourismo 7 bu oyuna benzer bir oyun bulabilirseniz sevinirim.Bu arada bende Forza Horizon 4 yüklü yani Forza Horizon 4 önermeseniz sevinirim.

Geri
Yukarı