Direksiyon sınavında kaldım

Orada tartışsan ne olurdu ben onu merak ettim çünkü ben de elbet onu yaşayacağım. :D
Sınava girecekseniz geçersiniz hocam ya, zaten direksiyon başına geçince heyecan falan kalmıyor. Tartışma konusunda ise ben çok irdelemek istemedim. Çünkü burası biraz küçük bir yer, herkes birbirini tanıyor, tüm komisyonlar arkadaş. Malum sınavda da komisyon ne derse o olduğu için, hiçbir şeyi kanıtlayamayacağım için, sonraki sınavda sıkıntı yaşarım diye hiç polemiğe girmek istemedim.

Büyük bir şehirde yaşasam kesinlikle hakkımı arardım.

Sakin olursan alırsın yoksa kalırsın.

Hocam, aracın üstünde koskoca ''SÜRÜCÜ ADAYI'' yazıyordu. Araç önümde gidiyor ben de rahatsızlık vermemek için kendimi ağırdan alıyorum arkam da boş. Sonra soldan bir Hanımefendi geldi neredeyse çarpacaktı. ''SÜRÜCÜ ADAYI'' yazan arabaya öyle bir korna basıyor ki gülmekten yerlere yattım. Cidden çok garip insanlar var. Online rekabetçi oyunlar oynuyorsan orada round kaybedince ''unlucky'' deriz. Senin durumunda ''unlucky' olmuş. Sağlık olsun. Geç olsun güç olmasın. Moralin falan bozulmasın.

Sınav anında saçma sapan durumlar olabiliyor. Benim de geri geri gelme yapacağım yere bir araç park etmişti. Başka bir şekilde yapmak zorunda kalmıştım. İkincide rahat geçersin merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı