Direksiyon sınavında kalmak

Taner A

Centipat
Merhaba,

Her biri en fazla 25 dakika süren 15 ders aldım ve bu derslerin 10 tanesini X hocayla aldım. X hoca yanımda sigara içmesinden tut küfür etmek, hata yatığımda tokatı vururum gibi konuşmalar yaptı. Yaşlı başlı adam bir de. Park yaparken frene kendi basıyordu. Z hocayla 5 derse girdim X e göre yine iyiydi ama o da anlatamıyordu. Sınava son 2 ders kala bana park yaparken vitesi geriye taktığımda daha ileri alamayacağımı söyledi. Bende sınav anında geri geri gelirken paralel parkta kaldırıma çok yanaştım çünkü ileri aldığımda tekrar geri hamle yapamayacağımı düşünüyordum. Kaldırıma değdim ve indirdiler. Şimdi hatalı ben miyim? Sınav vakti yağmur yağıyordu komisyon üyeleri araban inmedi arka camda kafası vardı her şey üst üste. Merak eden varsa Ataşehir parkur alanı.

Kaldıysanız hatayı sizde buluyorlar ehliyet sınavına gireceğim zaman kurs bana sadece ama sadece 2 ders verdi ve hocam 2 dersin bir tanesine gelmedi diğerinde ise 1 saat işleyebildim. Yağmur yağması önemli değil diğerinde ise komisyonun arabadan inmesi zorunlu diye biliyorum yağmur yağma durumunda bilemem lakin insede inmesede pek fark etmiyor hocalarınız kötüyse bunu kursa bildireceksiniz.

Kaldıysanız hatayı sizde buluyorlar ehliyet sınavına gireceğim zaman kurs bana sadece ama sadece 2 ders verdi ve hocam 2 dersin bir tanesine gelmedi diğerinde ise 1 saat işleyebildim. Yağmur yağması önemli değil diğerinde ise komisyonun arabadan inmesi zorunlu diye biliyorum yağmur yağma durumunda bilemem lakin insede inmesede pek fark etmiyor hocalarınız kötüyse bunu kursa bildireceksiniz.

Sınavlara giren tek hoca var istesen de istemesen de onun dersine mecbur giriyorsun.

Sınavlara giren tek hoca var istesen de istemesen de onun dersine mecbur giriyorsun.

Hayatımda bu kadar leş bir kurs görmedim o zaman otomatik dahi olsa minimum 2 hoca koyuyor olmaları lazım kurslarda bu şekilde eğer paranız yanmasın istiyorsanız devam edeceksiniz başka çareniz yok.

Hayatımda bu kadar leş bir kurs görmedim o zaman otomatik dahi olsa minimum 2 hoca koyuyor olmaları lazım kurslarda bu şekilde eğer paranız yanmasın istiyorsanız devam edeceksiniz başka çareniz yok.

Dostum ilk 10 ders adam yanımda sigara içti telefonla oynadı, park yaparken kendi frene bastı direksiyonu çevirdi. O kadar leş yani. Abimle araba sürermişçesine sürdüm.

Hocam ben pandemi döneminde ehliyetimi aldım. 5 gün boyunca temel kuralları öğrettiler. Vites değiştir, L park yap, paralel park'da 3 dubayı görünce gir, debriyaja tam bas, kavrama noktasını kavra gibi kuralları öğrettiler. Komisyon hocalarım bana sakin olmalarını söylemişlerdi, bende kendimi sakin tutarak tekte geçmiştim. Zaten gerçek hayatta kuralları takan pek yok. İkinci sınavda başarılar dilerim. Sınav esnasında yanınızda kimse yokmuş gibi sürmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı