Diren boğaziçi hashtaginde yanlış savunmalar

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sinirden çıldırmak üzereyim. Cidden bu ülkede kadınlar neyi savunduğunu bile bilmiyor artık. Ne güzel boğaziçi'ni savunan bir girişimde bulunuyorsun iyi hoş. Ya bu hashtagle beraber nude atmak nedir ya? Buna tepki gösterince de hiç hayatında kadın vücudu görmemişsin cinselliğe çekmen normal diyorlar. Affedersiniz de ben hiç malûm organını böyle prim için paylaşan bir erkek görmedim. Bu ülkede feminizm veya kadın dayanışması çok yanlış yerlere çekiliyor. Sizin fikirleriniz nelerdir?

Hocam arkadaşa sadece böyle paylaşımları bence azaltmasını çünkü bir insanin gözüne ne kadar bir şeyi sokarsanız ondan nefret etmeye başlayacığını uygun dille uyardım ve aldığım tepki...
@Ruter @Kısacı neden kızgın attınız?

Dosya Ekleri

• 22E4F65C-894F-4A7C-9C8E-3E793F0B031A.jpeg
    22E4F65C-894F-4A7C-9C8E-3E793F0B031A.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 214
Hocam arkadaşa sadece böyle paylaşımları bence azaltmasını çünkü bir insanin gözüne ne kadar bir şeyi sokarsanız ondan nefret etmeye başlayacığını uygun dille uyardım ve aldığım tepki...
Davalarının arkasındayım, destekliyorum fakat alakalı alakasız her yerde soyunup, bayraklarını sallamaları gerçekten itici ve insanları nefret etmeye zorluyor..

Biz heteroseksüeliz her gün eylem yapıp bayrak sallamıyoruz. Bizim gibi normal olmak istiyorsanız böyle şeyler yapmayacaksınız. Bu toplum sizi böyle kabul etmez. Milleti sizin ilişkiniz, cinsel tercihiniz ilgilendirmiyor zaten. Ne yapıyorsanız yapın.

Kesinlikle öyle. Bir girdim taga çıplak kız fotosu görmekten midem bulandı.
Normalde çıplak kız fotosu görmekten midem bulanmaz. 😂

Gerçekten savundukları şeyde sonuna kadar haklılar ama savunma biçimleri o kadar yanlış ki haksız duruma düşüyorlar. Hayır vücudun güzel olabilir de neyi kanıtlamaya çalışıyorsun yani?

Davalarının arkasındayım, destekliyorum fakat alakalı alakasız her yerde soyunup, bayraklarını sallamaları gerçekten itici ve insanları nefret etmeye zorluyor.

Biz heteroseksüeliz her gün eylem yapıp bayrak sallamıyoruz. Bizim gibi normal olmak istiyorsanız böyle şeyler yapmayacaksınız. Bu toplum sizi böyle kabul etmez. Milleti sizin ilişkiniz, cinsel tercihiniz ilgilendirmiyor zaten. Ne yapıyorsanız yapın.

Arkadaşa toplam 4 saatimi bunu anlatmaya çalışarak geçirdim fakat anlayana işte...

Bu arkadaşla konuşmayın bu arada. Söyleneni anlayıp yorumlayabildiğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı