Dirt 4 "Ford Focus RS RX" vs "Ford Fiesta OMSE SuperCar Lites"

mstf_brt

Decapat
Daha fazla  
Dirt 4'de iki araba arasında kaldım. Özellikleri şu şekilde:

Ford Focus RS RX(310,000):
  • 1998cc/Straight 4
  • 600bhp
  • 1225kg
  • 6 Speed
  • 4WD
  • Turbo
Ford Fiesta OMSE SuperCar Lites(100,000):
  • 2400cc/Straight 4
  • 310bhp
  • 1100kg
  • 6 Speed
  • 4WD
  • Natural
Yarışta denedim, üstteki araba daha iyi hızlanıyor (Turbosundan dolayı). İnternetten baktım, gerçek arabalarda cc yüksek olan daha güçlü diyor ama ben güç olarak pek bir fark göremedim. Bhp ne bilmiyorum, üstteki arabanınki daha fazla. Fiyatlarını parantez içinde yazdım. Fiyat farkı çok fazla ama para önemli değil, zaten çabuk kazanılıyor. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten baktım, gerçek arabalarda cc yüksek olan daha güçlü diyor ama ben güç olarak pek bir fark göremedim. Bhp ne bilmiyorum, üstteki arabanınki daha fazla. Fiyatlarını parantez içinde yazdım. Fiyat farkı çok fazla ama para önemli değil, zaten çabuk kazanılıyor. Sizce hangisini almalıyım?
Atmosfer basıncı 1bar kabul edilir. Yukarıdaki verilere göre 2.0 Turbo olan aracın turbosu en az 70mm pal genişliği ve 2bar basmalı ki o verileri alabilmeli. Bu arada turbo dolmadan önce atmosferik geçebilir belli bir süre ama sonra turbo arayı açar geçer.

Dirt 4'de iki araba arasında kaldım. Özellikleri şu şekilde:

Ford focus rs RX(310, 000):
  • 1998cc/Straight 4
  • 600bhp
  • 1225kg
  • 6 Speed
  • 4WD
  • Turbo
Ford fiesta omse supercar lites(100, 000):
  • 2400cc/Straight 4
  • 310bhp
  • 1100kg
  • 6 Speed.
  • 4WD
  • Natural
Yarışta denedim, üstteki araba daha iyi hızlanıyor (Turbo'sundan dolayı). İnternetten baktım, gerçek arabalarda cc yüksek olan daha güçlü diyor ama ben güç olarak pek bir fark göremedim. Bhp ne bilmiyorum, üstteki arabanınki daha fazla. Fiyatlarını parantez içinde yazdım. Fiyat farkı çok fazla ama para önemli değil, zaten çabuk kazanılıyor. Sizce hangisini almalıyım?

Ford focus rs RX.

Geri
Yukarı