Dirt 4 vs Dirt 2.0

D4N1EL

Centipat
Steamde ikisi de aynı fiyatta. Sizce hangisini almalıyım? Dirt 2.0 daha yeni bir oyun olduğu için grafikleri daha iyi. Klavye ile oynayacağım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dirt Rally 2.0'dan bahsediyosanız kendisi daha gerçekçi mekaniklere sahip. Simülasyon kafasında. Ama arcade tarzı seviyorsanız Dirt 4 daha iyi olacaktır. Dirt Rally'nin ilk oyunu bana çok zor geldi Dirt 4'e göre.
Not: Dirt Rally 2.0 100GB'ı biraz geçiyor depolama olarak haberiniz olsun bu konuda da.

Klavye için kesinlikle dirt 5 öneririm.
Dirt 4 bana sıkıcı geldi ortam çok göze batıyor ama gamer modda klavyeyle oynanıyor sorun yok.
Rally 2.0 da 100gb olduğu için denemedim ama klavyeyle zor olur muhtemelen.

Dirt rally 2.0'ı klavye ile çok zor oynarsınız, ben bile direksiyon setiyle baya zorluk çektim. Şahsen Dirt 4'ü öneririm klavye için.

Klavye için dirt 5 öneririm.
Dirt 4 bana sıkıcı geldi ortam çok göze batıyor ama gamer modda klavyeyle oynanıyor sorun yok.
Rally 2.0 da 100gb olduğu için denemedim ama klavyeyle zor olur muhtemelen.
Dirt 5 hem yüksek fiyatlı hem de Dirt serisinden çok uzak bir yapım olmuş. Videolardan baktığımda beğenmemiştim, Dirt serisine göre çok arcade olmuş ve Dirt serisinin gerçekçiliğinden biraz uzaklaşmış. Aynı fiyata arcade olarak FH4 alırım daha iyi olur bence. Dirt rally 2.0'ın boyutuna dikkat etmemiştim bunu da değerlendiririm, teşekkürler.

Geri
Yukarı