Dirt Jump bisiklet için kaç TL bütçe ayırmalıyım?

FirtinaKoparan

Picopat
Selamlar, elimde olan Ghost SE 1000 bisikletimi satıp Dirt jump bir bisiklet alacağım Ghost SE 1000'i kaçtan satmalıyım ve Dirt jump için en az kaç TL bütçe ayırmalıyım? Fotoğrafları aşağıya koyuyorum.

Dirt jump için alıyorsunuz. Sağlam olması gerek. Tam olarak ne kadar bilmiyorum ama yüksek bir miktar parayı gözden çıkarmanız lazım.

Eğer toplamayı düşünüyorsanız, 4000'in üstünde tutar. Bu, ikinci el parçalar için geçerlidir.

Son düzenleme:
Bianchi Aspid 46 aldıktan sonra içime düşmüştü bu downhill modelleri. Biraz araştırıp rahatladım sonra. 10K nedir???

Gene yüksek bir fiyat bence. Tabi verilir mi verilir... Ben bile şuan kullandığım bisikletten aşırı zevk alıyorum.
Yüksek yerlerden atlama, bozuk yolda stabil olma ve yere iyi tutunma gibi özellikleri var. Bende kendi topladığım hardtrail var. Özellikle dağdan aşağıya inerken, benim dizlerim zangır zangır titrenken, downhillde olan arkadaş için engebesiz bir yer gibi geliyor. Ancak downhill ile yokuş çıkamazsınız. Bike park tarzı yerler gerekli.

Yüksek yerlerden atlama, bozuk yolda stabil olma ve yere iyi tutunma gibi özellikleri var. Bende kendi topladığım hardtrail var. Özellikle dağdan aşağıya inerken, benim dizlerim zangır zangır titrenken, downhillde olan arkadaş için engebesiz bir yer gibi geliyor. Ancak downhill ile yokuş çıkamazsınız. Bike park tarzı yerler gerekli.
Kilitli süspansiyonu yoksa tabi. Kendi hardtail bisikletimde bugün 40 santim yükseklikten atladım. Arka tarafın sabit olması çok ta batmadı... Düz yolda konforu gayet iyi. Lastik değiştirmem gerek ama çakıl dolu yolda az kalsın yere yapışıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı