Diş ağrısı ne zaman geçer?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Sonunda hayalim olan İstanbul'a bir gezmeye giecektim ama çok şiddetli diş ağrım var. Dünden beri ve 2 kere hastane bir kere acile gittim ve birçok şey denedim ama ağrı bir türlü geçmedi. Çektirmeyi düşünüyorum ama kaç gün ağrısı sürer bilmiyorum ne yapmamı önerirsiniz. Yola yarın çıkacağım.

Acile gitmektense bir dişciye gidin, nasıl fikir? Ağrısı geçmez onun, acısı diner. Bir süre sonra tekrardan ağrımaya başlar. Belli ki çürük bir dişiniz var, kanal tedavisi, dolgu vb. gibi şeylerin yapılması gerekiyor. Aksatmadan gidin derim, bir süre sonra ağrısı oldukça şiddetleniyor ve diğer dişlere de etki edebiliyor.

Dişinizin arasına karanfil koyun yada zeytin kısa süreli de olsa doktora gidene ağrıyı dinderecektir.

Tuzlu su ile gargara yapın bende her zaman işe yaramıştır.

Çok daha fazla ağrı yapıyor turşu yerken suyu gidiyor rahatlıyor bir kaç saat ama bilmiyorum. İğleşirse daha iyi en azından İstanbuldan gelene kadar.

Acile gitmektense bir dişciye gidin, nasıl fikir? Ağrısı geçmez onun, acısı diner. Bir süre sonra tekrardan ağrımaya başlar. Belli ki çürük bir dişiniz var, kanal tedavisi, dolgu vb. gibi şeylerin yapılması gerekiyor. Aksatmadan gidin derim, bir süre sonra ağrısı oldukça şiddetleniyor ve diğer dişlere de etki edebiliyor.

Dişçiye 2 defa gittim. İlaç verdiler haftaya gel çekelim diyorlar.

Dişinizin arasına karanfil koyun yada zeytin kısa süreli de olsa doktora gidene ağrıyı dinderecektir.

Denedim hocam. İki defa doktora gittim ağrı kesici verdiler birde antibiyotik onlarıda kullanıyorum. Düne göre iyiyim ama yinede bazen başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı