20'lik diş ağrısı nasıl geçer ve ne zaman biter?

Öncelikle dişçiye gitmen lazım iltihap kapmış, doktorun antibiyotik yazması lazım. Antibiyotikten başka bir şey çok fayda etmez. Evde Majezik hapı varsa onu kullan (doktorum vermişti). Dişinin olduğu bölgeye tuzlu suyu bas. Önce acıyacak fakat geçici olarak ağrın geçecek.

Dostum doktora git biz dişçi miyiz?
Korona olduğum için evden çıkamıyorum.
Öncelikle dişçiye gitmen lazım iltihap kapmış, doktorun antibiyotik yazması lazım. Antibiyotikten başka bir şey çok fayda etmez. Evde Majezik hapı varsa onu kullan (doktorum vermişti). Dişinin olduğu bölgeye tuzlu suyu bas. Önce acıyacak fakat geçici olarak ağrın geçecek.
Antibiyotik kullanıyorum dünden beri 4. yiyişim fakat hiç etki etmiyor neredeyse

En sağlıklı çözüm doktora gitmek, dolgudan veya kanaldan sonra antibiyotik ve ağrı kesici veriyorlar tedaviden sonra ağrı yaparsa diye. Ağrıyan dişin için önceden dediklerimi verdilerse onları kullan.

Ağrı kesici olarak Arveles kullanabilirsin. Hafif bir ağrı kesici ve direk kemik ve kas ağırsı için kullanılır. Dişçim önermişti bana 20 lik çıkarken.
Bende arveles kullanıyorum yarım saat veya 1 saat etkili oluyor daha sonra tekrar ağrımaya başlıyor.
Geçmiş olsun, hangi antibiyotiği kullanıyorsun? Doktor bana Augmentin diye bir antibiyotik vermişti.
Teşekkür ederim, benimki de Augmentin 1000mg.

Geri
Yukarı