Diş çekmek acıtır mı?

Benim, dolgulu azı dışımı çektiler. Uyuşturuken hiç birşeyi hissetmeyeceksin, diş çıkarken biraz ağrı olacak sonra geçecek. 2-3 saat yemek yememelisin, baya kanama olacak. Benim 1 haftaya kadar kanama oldu. Sana söylerim ki, dişe dolgu yapmak daha acı veriyor. Uyuşturmadan çekseler, acıdan bayılırsın. Bu arada penisilin alerjin var mı?

Benim 20'lik dişimi 2 hafta önce ameliyat ile aldılar. Almadan önce o 20'lik dişin ağrısı intihar derecesindeydi. Diş köklüyse azıcık acıyabilir ama arkadaşların da söylediği gibi uyuşturacakları için çok hissetmezsin.

Bende doğuştan süt dişlerim aşırı geç çıkıyor.

Her neyse, dün oyun oynarken alt dişimin (süt dişi) acıdığını farkedip aynada baktım ve arkasından diş çıktığını gördüm.
Sorduğumda çekilebilir dediler ve galiba yarın dişim çekilecek.

Hayatımda sadece 1 kere dişim çekildi oda çürük dişti, çimdi yine çekecekler ama hala hiçbir bilgim yok belki aşırı acıyacak belki bir şey bile hissetmeceğim.

Acaba tecrübesini yaşamış biri bana nasıl olduğunu söyleyebilir mi? (Süt dişim çekilecek)

Diş çektirdikten birkaç gün sonra ağrı olacak, tedavi sırasında değil. Endişelenme 😊

Arkadaşlar 10 dk önce çektirdim deneyimim;

Sprey sıkıyorlar galiba uyuşturucu ve 2 iğne vuruyorlar azıcık rahatsız ediyor biraz bekleyince o dişi elevatör diye tornivida gibi bir aletle sallandırıyorlar acımasada aşırı rahatsızlık verebilir ama güvenin hiç acımıyor sonra pense gibi aletle alıyor hiç hissetmedim hatta tuttuğunu bile hissetmedim alıyor direk bence iğneden korkun.

Bende doğuştan süt dişlerim aşırı geç çıkıyor.

Her neyse, dün oyun oynarken alt dişimin (süt dişi) acıdığını farkedip aynada baktım ve arkasından diş çıktığını gördüm.
Sorduğumda çekilebilir dediler ve galiba yarın dişim çekilecek.

Hayatımda sadece 1 kere dişim çekildi oda çürük dişti, çimdi yine çekecekler ama hala hiçbir bilgim yok belki aşırı acıyacak belki bir şey bile hissetmeceğim.

Acaba tecrübesini yaşamış biri bana nasıl olduğunu söyleyebilir mi? (Süt dişim çekilecek)
4 tane ana dişimi çektirdim, uyuşturdular hiç acı hissetmedim😁

Bende çürük vardı. Dişlerimi aklıma ne zaman gelirse bazen 1 haftada bir fırçalıyordum. Çürüğün arasına bir şey kaçtı ve çok ağrımaya başladı. Doktora gittim kanal tedavisi uyguladı hayatımda çekmediğim kadar acı çektim. O gün bugündür günde 2 3 kere dişlerimi fırçalıyorum. Çürük çok kötü bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı