Diş dolgusu düşünce ne yapılmalıdır?

Diş eti kaplamış etrafına. Ağrı var mı? Yemek artıkları içine girebilir. İltihap oluşabilir. Mutlaka doktora git. Korkma sakın.

Yemek artığı olduğunu düşünmüyorum çünkü çok iyi temizlerdim içini ve delik tamamen kapandı zaten diş eti oldu orası Full. Ağrı da hiç olmadı ama yemek yenmiyor işte diş etime batıyor her şey.

Hala gitmedim. Öyle duruyor. Acı sızı falan hiç yok. Ama bu durum ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Sanıyorum bu dolgu yapılmadan önce sinirleri öldürüyorlar. O yüzden dolgum düştüğünden beri neredeyse 1.5 yılı geçti hiç acım olmadı.

Öldürmüyorlar, uyuşturuyorlar. Dişteki tüm sinirleri alma işlemine "Kanal" diyorlardı sanırsam.

Hala gitmedim. Öyle duruyor. Acı sızı falan hiç yok. Ama bu durum ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Sanıyorum bu dolgu yapılmadan önce sinirleri öldürüyorlar. O yüzden dolgum düştüğünden beri neredeyse 1.5 yılı geçti hiç acım olmadı.

Benim de en son iltihabım vardı orayı delmişlerdi ondan beridir diş eti dışarıda gibi duruyor o tarafla yemek yiyemiyorum, arada kanıyor ama acı sızı falan bende de yok.

Geri
Yukarı