Diş fırçalama alışkanlığı nasıl kazanırım?

Her gece yatmadan önce fırçalamaya çalışın yada yatmadan önce bir şey yapmalıyım diyip o da diş fırçalamak olmalı. Bunu her gece yatmadan önce sürekli düşünüp yaparsanız alışkanlık hale gelir ve bırakmazsınız. Senelerdir bu şekilde yapıyorum zor geliyorsa ağız bakım suyu kullanırsınız alternatif olarak.

Elektrikli dış fircasindan ziyade aquapick ağız duşu oneririm. İddia ediyorum ilk kullanımdan sonra ağız bakımına en iyi şekilde önem vermeye başlayacaksin ;)

Her gece yatmadan önce fırçalamaya çalışın yada yatmadan önce bir şey yapmalıyım diyip o da diş fırçalamak olmalı. Bunu her gece yatmadan önce sürekli düşünüp yaparsanız alışkanlık hale gelir ve bırakmazsınız. Senelerdir bu şekilde yapıyorum zor geliyorsa ağız bakım suyu kullanırsınız alternatif olarak.
Hocam gece 4'e kadar oyun oynuyorum. Gece 4'de uykum öyle bi geliyor ki bazen telefonu şarja takmayı bile unutuyorum. 😄 Bu benim için çözüm olmayabilir.

Aklına ileride geçirebileceğiniz diş ameliyetlerini dusunun yeter bence.
Diş dolgusu ve kanal tedavisi olmuştum. Durumu kötüydü. 1 saat süren kanal tedavisi sonucunda çıkan kanlı şeyleri görünce hoşuma gitmişti. Zaten o dönen aleti dişime sürttüğünde çok hoşlanıyordum.

Diş dolgusu ve kanal tedavisi olmuştum. Durumu kötüydü. 1 saat süren kanal tedavisi sonucunda çıkan kanlı şeyleri görünce hoşuma gitmişti. Zaten o dönen aleti dişime sürttüğünde çok hoşlanıyordum.
Hocam size ne diyelim şimdi biz. 🤣

Ne diyeyim o zaman hak desem değil fantezi desem değil, takma diş nasıl olur?

Ben hep dişimi fırçalamayı unuturum. Unutmayayım diye masaya dişini fırçala yazan bir kağıt koyduk, ona bakmayı da unutuyorum. Nasıl alışkanlık kazanırım?

Küçükken annem babam dişlerimi fırçalamam konusunda sürekli hatırlatırdı. Artık yemekten önce bile dişlerimi fırçalıyorum. Tavsiyem birinden sürekli hatırlatmasını istemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı