Dış görünüş önemli mi?

Cinsel seleksiyon. Kimse, çelimsiz, düşük statüye sahip, bakımsız, giyinemeyen birini tercih etmez, fit, yüksek statüye sahip, zengin, çekici, yerinde giyinen ve bakımlı birine karşı.

Artık sadece dış görünüşte yeterli değil. Paranda olması lazım. İkiside yoksa.. sağ elin seninle :D

Önemli. Arkadaşım olacaksa tavırlarına, sevgilim olmasını istiyorsam önce güzelliğine sonra tavırlarına. Dış görünüş sadece güzellik veya çirkinlikten ibaret değildir. Hareketleriniz de bir dış görünüştür.

Dış görünüşle kastettiğiniz şeyi genellikle yanlış anlamışlar. Herkes önemlidir deyip geçmiş. Burada, 10 gündür duşa girmediği için dış görünüşü deforme olmuş birinden bahsedilmiyor.

Sizin sorduğunuz soruya göre ben dış görünüşünü önemsemem. Neye benzerseniz benzeyin, bu sizin sorununuz. Ben tarza, özelliklere, fikirlere ve icraatlere bakarım.

Yahu, insanlara bakıyorum dış görünüş önemli değil, önemli olan iç güzellik diyorlar. Dış görünüşü iyi olan birisine bakış açısı farklı, kötü olana daha da farklı. Sizce dış görünüş önemi mi?

Bir kadının dış görünümü çok önemli. Giydiği kıyafet, parfümü, saçı. Fakat erkeğin özgüveni, dikdurusu, lider olması, cıvık olmaması gibi gibi.

Yahu, insanlara bakıyorum dış görünüş önemli değil, önemli olan iç güzellik diyorlar. Dış görünüşü iyi olan birisine bakış açısı farklı, kötü olana daha da farklı. Sizce dış görünüş önemi mi?

Burada herkes iç görünüş diyecek fakat herkes dış görünüşe bakar bu kadar net söylüyorum klasik örnek olan hamam böceği.

Yeni konular

Geri
Yukarı