Diş hekimliği okuyacaklara tavsiyeler

mento

Hectopat
Bu yıl Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandım. Burada okuyanınız var mı ve genel olarak dişte okuyanlar ne tavsiye edersiniz?

Bu yıl Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandım. Burada okuyanınız var mı ve genel olarak dişte okuyanlar ne tavsiye edersiniz?
Ooo hayırlı olsun sabunlar mumlarla uğrsaşcan bi süre ama ilk yıl kolay yılda bir gün pratik dersin olacak.

Peki biraz daha geleceği düşünürsek şuan ve biraz daha ilerisi için işsizlik pek sorun olmasa da beni diğerlerinden ayıracak olan şeyler nedir? Farklı olmak aranmak için neler yapılmalı uzmanlık haricinde

Peki biraz daha geleceği düşünürsek şuan ve biraz daha ilerisi için işsizlik pek sorun olmasa da beni diğerlerinden ayıracak olan şeyler nedir? Farklı olmak aranmak için neler yapılmalı uzmanlık haricinde
Dilini geliştir diploma denkliğini sağla Avrupada iş bulman kolaylaşır Almanya mesela ya da İngiltere şu an İngilterede 6 milyon insan dişleri için tedavi bekliyor; kriz durumundalar kaç yıldır. Gelecek olan sağlık çalışanlarına kolaylık sağlanacağını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı