Diş ipi önerisi

342746

Kilopat
Makaleler
10
Merhabalar, bugün diş hastanesine gittim ve 2 tane curuk disime kanal tedavisi yapildi. Ikisi de ayni anda yapildi. Ve toplam kanal tedavi sayim 3'e cikmis oldu. Aslinda sabah aksam hiç aksatmadan dislerimi fircalarim ama dis hekimi aralardan curudugunu ve dis ipi kullanmam gerektigini soyledi. Hangi dis ipi iyidir ve nasıl kullanılır hiç bilmiyorum. Kurdanli dis ipleri gordum, onlar yeni kullananlar için uygun mudur? Hangisini oneririsiniz?

Colgate ve Oral-B'nin normal makaralı olup parmaklarımıza sardığımız modellerini kullanıyorum, gayet güzel. Hangisini indirimli bulursam onu alıyorum, çok büyük farklar yok bence.

Plastik tutma yeri olup tekli olanlar daha pratik gibi duruyor, bana da buradan bir arkadaş önerdi henüz denemedim.

Colgate ve Oral-B'nin normal makaralı olup parmaklarımıza sardığımız modellerini kullanıyorum, gayet güzel. Hangisini indirimli bulursam onu alıyorum, çok büyük farklar yok bence.

Plastik tutma yeri olup tekli olanlar daha pratik gibi duruyor, bana da buradan bir arkadaş önerdi henüz denemedim.
Fiyatlari pek muhim degil zaten cok pahali seyler degiller. Hangisini alsam bilemedim.

Plastik tutmalı olanlardan alabilirsin kullanım rahatlığı açısından. Ben makaralı olup parmağa dolananlardan kullanıyorum benim işimi görüyor. Sanırım daha önce kullanmamışsın, o halde tutma sapı olanlardan tavsiye ederim. Marka model farketmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı