Diş kanal tedavisi acıtıyor mu?

Gökdeniz.Z

Decapat
Daha fazla  
Şu anda dişim apse yaptı çok ağrıyor ve şişik doktora gittiğimde apse bittiğinde kanal tedavi yapılmadı dedi. Dişçi fobim olduğu için korkuyorum kanal tedaviden. Çok acıtıyor mu, korkulacak bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, korkulacak bir şey yok sadece anestezinin düzgün yapılması gerekiyor.

Benim dişimde iltihapda vardı toplamda 3-4 seans sürdü korkutmak için söylemiyorum ama ilk seans tam bir işkence idi çok acıdı özellikle sinirleri öldürürken. Diğer seanslarda da illaki ufak tefek ağrı acı olabiliyor ama katlanılır düzeyde abartılacak durum yok geçmiş olsun.

Dişçi insanı geriyor ama benim çift kanallı dişime anestezisiz kanal tedavisi girmişti dişçi. Ona bile dayandım. Kendini dişçine teslim et bırak gitsin. Ne yapacaklarını biliyorlar emin ol yüzlerce defa yaptıkları işlemler.

Benim dişimde iltihapda vardı toplamda 3-4 seans sürdü korkutmak için söylemiyorum ama ilk seans tam bir işkence idi çok acıdı özellikle sinirleri öldürürken. Diğer seanslarda da illaki ufak tefek ağrı acı olabiliyor ama katlanılır düzeyde abartılacak durum yok geçmiş olsun.
Artık bu saatten sonra ne olursa olsun yaptırmalıyım ileride tekrar apse ve dayanıksız dişlerle uğraşmak istemem. Bir de seanslarda kulaklık takıp müzik dinlesem sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı