Diş randevusu yok

Arkadaşlar merhaba. Hiçbir yerde diş randevusu aylardır bulamıyorum. Neden diş randevusu vermiyorlar bir bilginiz var mı? Her zaman sonuç bulunamadı diyor.

Politik konuşmak istemiyorum ama sağlık sistemi özellikle MHRS son dönemde freni patlamış kamyon gibi karanlığa doğru sürükleniyor. İnsanlar 5-6 ay sonrasına randevu alabildikleri için bu kadar uzun süre bekleyemeyip özelde işlerini hallediyorlar iptal etmeyi unuttukları zamanda doğal olarak randevu alamıyorsunuz.

Diş için özele yönlendiriyorlar. Kırılan dişim için 2 hafta sonrasına randevu verip; randevuya gidince de "biz bir şey yapamıyoruz, en iyisi özele git " demişlerdi. Kırılan diş apse yaptığı için de 2 seansta bitmesi gereken kanal tedavisi 1 haftaya uzadı. Tüm işlemlere 650 lira ödedim.
Tavsiyem; zaman kaybetmeden bir kliniğe gidip muayene olup, fiyat bilgisi almandan yana. Çoğu klinik muayene için ücret almıyor.
Edit: 2021 yılı fiyat listesi

Diş için özele yönlendiriyorlar. Kırılan dişim için 2 hafta sonrasına randevu verip; randevuya gidince de "biz bir şey yapamıyoruz, en iyisi özele git " demişlerdi. Kırılan diş apse yaptığı için de 2 seansta bitmesi gereken kanal tedavisi 1 haftaya uzadı. Tüm işlemlere 650 lira ödedim.
Tavsiyem; zaman kaybetmeden bir kliniğe gidip muayene olup, fiyat bilgisi almandan yana. Çoğu klinik muayene için ücret almıyor.

Özelde dolgu ne kadardır.

Politik konuşmak istemiyorum ama sağlık sistemi özellikle MHRS son dönemde freni patlamış kamyon gibi karanlığa doğru sürükleniyor. İnsanlar 5-6 ay sonrasına randevu alabildikleri için bu kadar uzun süre bekleyemeyip özelde işlerini hallediyorlar iptal etmeyi unuttukları zamanda doğal olarak randevu alamıyorsunuz.
Koronanın ilk başlarında yok fransa bitti, İtalya çöktü felan diyip duruyorlardı. Tamam bizimki daha iyiydi ama yönetemiyorlar. Ülkenin hiçbir mecrasını yönetemiyorlar. Yani bunu görmek için biraz objektif olarak araştırmak yetiyor. Ama maalesef durum ortada. İnşallah yönetim değişir ve gelen de bizi yanıltmaz. Randevu alınamamasının muhtemelen en büyük sebebi, çoğu diş hemşireleri ve doktorlarını korona ile mücadeleye ayırmış durumdalar. Korona testlerini genelde diş hemşireleri ve doktorları alıyor şuan.

MHRS'den randevu talebi oluşturun. Boş randevu olduğu anda telefonunuza SMS ile bilgilendirme geliyor. Sizde hemen MHRS'ye girip randevu alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı