Dışarıda herkes bana bakıyor

Mehmet Aldemir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 8265U 🥵
Önceden herkes bana bakıyormuş gibi hissediyordum. O geçti. Şimdi herkes bana bakıyor. Bazısı kafası bana dönük şekil de yürüyor. Ben de mi bir şey var diye kontrol ettim, bir şey yok. Gerçekten o şekil de mi yürüyorlar yok ise ben mi öyle görüyorum bilmiyorum. Çünkü bazen gerçek olmayan sesler duyuyorum. Doktora henüz bunları söylemedim. Deli muamelesi yapar diye korktum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da bakanlar oluyor. Hatta bazen, bu hiç tanımadığım yoldan geçen insanların küfür ettiği de oluyor. Trans kadınım, bu yüzden yüzümden anlıyor bazısı. Size neden baktıklarını bilemeyeceğim. Misal veriyorum uzun saçınız varsa ve sakal ve bıyık yoksa büyük ihtimal size de küfür edebilirler. Yoldan geçene küfür eden bu kişiler normal değil ve ağır hasta, çevresine ve topluma zararlılar.

Bana da bakanlar oluyor. Hatta bazen, bu hiç tanımadığım yoldan geçen insanların küfür ettiği de oluyor. Trans kadınım, bu yüzden yüzümden anlıyor bazısı. Size neden baktıklarını bilemeyeceğim. Misal veriyorum uzun saçınız varsa ve sakal ve bıyık yoksa büyük ihtimal size de küfür edebilirler. Yoldan geçene küfür eden bu kişiler normal değil ve ağır hasta, çevresine ve topluma zararlılar.

Reis Türkiye'de aşırı yaygın bir şey değil cahil bir topluluk olduğu için bunu yapmalarının garipsemiyorum.

Geri
Yukarı