Mahalledeki kız sürekli bana bakıyor

Merhaba günaydın... Rica etsem tanışabilir miyiz?

Çok saçma. Bir insanla tanışmak için rica etmek kendini küçümsemekden başka bir şey değil benim gözümde.
Neden rica edecek ki? Etmesi için sebep ne? Karşısında ki insan çok mu özel bir insan da onunla arkadaş olabilmesi için ricada bulunsun.
Direk selam verip laflaması daha doğal olur.
Özellikle yeni tanışcağınız biriyle bu kadar resmi konusmaya kalkışmak ve kasıntılı bir şekilde yaklaşmak bana doğru gelmiyor.

Çok saçma. Bir insanla tanışmak için rica etmek kendini küçümsemekden başka bir şey değil benim gözümde.
Neden rica edecek ki? Etmesi için sebep ne? Karşısında ki insan çok mu özel bir insan da onunla arkadaş olabilmesi için ricada bulunsun.
Direk selam verip laflaması daha doğal olur.
Özellikle yeni tanışcağınız biriyle bu kadar resmi konusmaya kalkışmak ve kasıntılı bir şekilde yaklaşmak bana doğru gelmiyor.
Aynen rica gibi cümleler, özgüvensiz izlenimi veriyor ve kızları itiyor.

Direkt selam verip laflaması daha doğal olur.

Evet bence de "tanışabilir miyiz?" ve "arkadaş olabilir miyiz?" gibi sorular çok mantıksız ve gereksizdir. Böyle şeyler sorarak olmaz ve olmamalı da. Tamamen doğal bir doğaçlama şeklinde gelişmelidir. Ben şahsen şimdiye kadar hiçbir arkadaşımla bu şekilde başlamadım konuşmaya. Arkadaşlık kendiliğinden oluşur, sorarak olmaz.

Ona aynı şu tepkiyi göster:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam abartmayın sadece bakmış bana da bazen böyle sorular geliyor aklıma aa kız bana baktı acaba aşık mıdır?

Hocam 1 2 kere bakmıyor ki geçen parkta oturuyordum 20 30 kere bana baktı.
Kız sana abayı yakmış, çiçeğini çikolatanı al istemeye git.

Yemin ediyorum bıktım sizin şu saçma konularınızdan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Madem bıktın o zaman konuma yazma kardeşim görmemezlikten gel.
Bence neden baktığını sorman ve rahatsız olduğunu söylemen en mantıklı hareket olacaktır.

Hayır rahatsız olmuyorum baksın işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı