Dışarıda ne yapılabilir?

Spor yapın, YouTube'a içerik üretin bisiklet alıp dışarıda takılın, hayvanlarla da takılın yapılır yani bir şeyler.

YouTube işine girmem mümkün değil. Spor yapmak da nereye kadar zaten bir koşu var onu da yapamam. Hayvanlar derken yani mahalle burası köy kadar değil. Saldırgan sokak köpekleri ile takılabilirim.

Birisi sana bakıyor ve gülüyor kostuguna.
Eğer insanların sana tepkilerine bukadar çok önem verirsen zaten çok bir şey yapabileceğini düşünmüyorum. Sen kendini geliştiriyorken boş boş etrafta dolaşan yaşlı dayıların veya kekolarla aynı seviyede olmadığını anla bence. Örnek olarak bende dışarı çıktığımda sırf saçım uzun diye milletten garip garip bakışlar alıyorum ama hiçte umursamıyorum.

Kahvede dayılarla çayına tavla at, kaldırıma oturup gelen geçen kızları kes.

Aslında mantıklı la. Çayına tavla atabilirim de kaldırımda oturup kızları kesemem (😂) zaten öz güvenim o kadar kötü düzeyde ki zorunda olmadığım sürece (örnek olarak sanalda) asla birisine yüzümü atmam. Gördükçe ben iğreniyorum ben kino değilim.

YouTube işine girmem mümkün değil. Spor yapmak da nereye kadar zaten bir koşu var onu da yapamam. Hayvanlar derken yani mahalle burası köy kadar değil. Saldırgan sokak köpekleri ile takılabilirim.

Hocam her şeye eyvallah da spor dediğiniz şey dağda, mağarada bile yapılır en kötü bir dambıl seti alırsınız ya da şınav çekersiniz bir şekilde. (İsteğiniz varsa) yapın bence çünkü her türlü yapılır.

Aslında mantıklı la. Çayına tavla atabilirim de kaldırımda oturup kızları kesemem (😂) zaten öz güvenim o kadar kötü düzeyde ki zorunda olmadığım sürece (örnek olarak sanalda) asla birisine yüzümü atmam. Gördükçe ben iğreniyorum ben kino değilim.
Kahvede takıla takıla özgüvenin artar. Dayılar gazlar seni gider çıkma teklifi bile edersin.

Eğer insanların sana tepkilerine bu kadar çok önem verirsen zaten çok bir şey yapabileceğini düşünmüyorum. Sen kendini geliştiriyorken boş boş etrafta dolaşan yaşlı dayıların veya kekolarla aynı seviyede olmadığını anla bence. Örnek olarak bende dışarı çıktığımda sırf saçım uzun diye milletten garip garip bakışlar alıyorum ama hiç de umursamıyorum.

Ben saçım uzun olması sorun olmaz da. Ya aslında bunu sorun etmem geçmişte okulda zorbalık görmüştüm. Ondan hem tedirgin oluyorum hem harbi biraz özürlü gibi gözükürüm herhalde. Yani ben de en az sizin kadar umursamam aslında dışarıda baksır ile bile gezerim ama öz güven sorunları işte.

Arkadaş zaten telefon bağımlısı olduğunu söyledi. Bu yüzden farklı şeyler yapması daha iyi olur.

Zaten intihar kafe için otobüse binmem gerek.

Hocam her şeye eyvallah da spor dediğiniz şey dağda, mağarada bile yapılır en kötü bir dambıl seti alırsınız ya da şınav çekersiniz bir şekilde. (isteğiniz varsa) yapın bence çünkü her türlü yapılır.

Önceden yapıyordum ama farklı amaçlar ile. Şu an çok üşeniyorum ve ne bileyim, dışarıda yapilacak bir şey değil pek.

Sanalda birisine fotoğraf atmakla özgüven ayrı bir olay. İnternette ortalık tanımadığın, görsellerinle fake profil açacak tiplerle dolu. Sokak ise ayrı bir yer. Dışarı çıka çıka, insanlara konuşa konuşa adapte olmaya başlıyorsun.

İlk gün kahveye "merhaba" diye girersin, 2 hafta sonra "selamun aleyküm" diye kükreyerek girersin. Tecrübe ile sabit.

Geri
Yukarı