Dışarıdan Yemek Söylediğim İçin Onur Kuruluna Gidiyorum

147'yi arayıp durumu bildirin.

Hocam valla ne motivasyon kaldı ne bir şey. Zaten onur kurulu sadece davranış puanından kırdı. Uğraşmakta istemiyorum. Bahaneleri ise şuymuş: 'Okulun önünde kuryeler gelince okulun güvenliği sağlayamamak ve hastalık riski olması.

Son düzenleme:
Bir şey yapamazlar aynısı bizde de oldu babamı çağırdılar babamda beni haklı görüp iyi bir azarladı müdürü. Yani disiplin falan hikaye. Bir şey yapamazlar. Bu senin en doğal hakkın.

Dışarıdan alınan ürünün içinde ne olduğunu bilemezsiniz. Adam içine martı eti de koyabilir. Uyuşturucuya alışsın diye azda olsa içine toz atabilir. Her şey olabilir. Size bir şey olursa sorumlu kişiler de Okulunuzdaki yetkili kişilerdir. Dışarıda bekleyen seyyar satıcı vardı bizim. Jandarma gelip arabasını çekip götürdü bir daha gelen olmadı. İlla dışarıdan alacaksanız güvenilir yerlerden alın bari.
Yalanları güzelmiş.
Bunun neresi yalan hocam? Tavuk eti çabuk bozulabilir haliyle hastalık riski taşıyabilir. Kuryeler sadece yemek satmayabilir. Kim bilir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı