Dişçide Mide Bulantısı

Başlıkta belirttiğim gibi, çekilmesi gerek 20 yaş dişlerim var ama mide bulantısı yaşıyorum aşırı derecede. Bir dişçiden, iğneden korkum yok. Öğürme hissi oluşuyor. Bir kere hasta olmuştum, sağlık ocağına gittim ve aile hekimi bademciklerime bakmak için ağzıma çubuk soktuğunda bile öğürmüştüm. Pazartesi dişim çekilecek. Bugün muayenede bile çok sorun yaşadım. Yarım saat önce mide bulantısı hapı içmiştim ayrıca. Dilime bir alet dokununca öğürmeye başlıyorum. Bunu yaşayan var mıdır sosyalde benden başka? Pazartesiye kadar nasıl geçebilir ki bu?
Hocam gayet normal bir durum lakin kendinizi tutamıyor musunuz ? Bana da o his geliyor (Hatta çoğu kişiye o his geliyordur diye düşünüyorum), geldiği zamanda ise kendimi bir şekilde tutabiliyorum. Olmadı, doktorunuza bu durumu iletin, size elbet yardımcı olacaktır.
Not: Yav arkadaş konu açılalı 1 yıl olmuş, yine hortlattım :D. Konuları hortlatmak hobilerim arasındadır. Şaka bir yana, konu üzerinden uzun bir vakit geçince "otomatik bir şekilde" kilitlenmesi gerekiyor. Aksi takdirde benim yaptığım gibi durumlar ortaya çıkabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı