Discord 1 aylık ücretsiz Nitro iptal ettikten sonra para çeker mi?

AreylusXD

Decapat
Arkadaşlar Discord bana bedava 1 aylık Nitro verdi ala tıkladım aldım. Fakat para falan gider diye iptal ettim her şeyi zaten ücretsizdi 28 Mayısa kadar ama iptal ettim yine para gider mi karttan?

Son düzenleyen: Moderatör:
İptal ettiğiniz den dolayı para çekmez. İptal etmeseydiniz bitim tarihin den 1 gün önce iptal ederdiniz. Yani iptal etmeden önce keşke konu açsaydınız...

Samsung'dan ve Game Pass'ten alınanlarda doğrulama için karttan 10.80 çekiyor, sonra anında iade ediyor. Büyük ihtimalle onda da aynıdır.

İptal et tuşuna bastıktan sonra bir daha para çekmez zaten, üyelik süresi bitene kadar da kullanabilirsin.

Samsung'dan ve Game Pass'ten alınanlarda doğrulama için karttan 10.80 çekiyor, sonra anında iade ediyor. Büyük ihtimalle onda da aynıdır.

İptal et tuşuna bastıktan sonra bir daha para çekmez zaten, üyelik süresi bitene kadar da kullanabilirsin.

Kanka benimkisi deneme sürümü.
İptal ettiğinizden dolayı para çekmez. İptal etmeseydiniz bitim tarihinden 1 gün önce iptal ederdiniz. Yani iptal etmeden önce keşke konu açsaydınız...

Kanka benden Nitro gitmedi 28 Mayıs'ta gidecek herhalde.

Arkadaşlar Discord bana bedava 1 aylık Nitro verdi ala tıkladım aldım. Fakat para falan gider diye iptal ettim her şeyi zaten ücretsizdi 28 Mayısa kadar ama iptal ettim yine para gider mi karttan?

İptal butonuna bastığınızda nitronuz 1 aysa 1 ay, 3 aysa 3 Ay'da yani süresinde biter. Bittikten sonra bir çekim yapmaz ve otomatik olarak iptal eder bunu da mail adresinize veya telefonunuza sms/mail olarak bildirir.

Kanka benimkisi deneme sürümü.

Kanka benden Nitro gitmedi 28 Mayıs'ta gidecek herhalde.

Deneme sürümü derken, şu Discord'un gönderdiği Nitro değil mi? Dediğim gibi, bir şey değişmez. O kartta para olma zorunluluğu da devam edebilir, eskiden yoktu ama günümüzde denediğim 6-7 hesapta var.

Yeni konular

Geri
Yukarı