Discord 2 aşamalı doğrulamayı kaybettim

lemom

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Discord hesabıma 2D koruma oluşturmuştum ama kodları kaybettim ve şu an kodlar yok. Mail attım kod olmadan olmaz diyorlar hesabın telefon numarası bende. E-postası bende, bu kodları tekrar alamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alırsınız hocam, hesap ayarlarınıza girin. 2ad doğrulama'nın yanında yedek kodları görüntüle var, ona basın ve şifrenizi girin. Sonra DC sizden ne isterse onu yapın ve artık kodlara sahipsiniz. Yapamazsanız yazın buradan.

Hesabın giriş yapıldığı hiçbir cihaz yoksa çok zor.

Okuduğum bir kısım da telefon numarası da yoksa asla giremeyeceği yazıyordu doğru hatırlıyorsam, yani hala umut var.

E-postayı yazıyorum şifreyi yazıyorum sonra kod istiyor.

Telefon numarasını yazarak girme imkanı vermiyor mu size? Veya kod isterken bir yerlerde telefon numarasına dair bir şeyler yazmıyor mu?

Okuduğum bir kısım da telefon numarası da yoksa asla giremeyeceği yazıyordu doğru hatırlıyorsam, yani hala umut var.

Telefon numarasını yazarak girme imkanı vermiyor mu size? Veya kod isterken bir yerlerde telefon numarasına dair bir şeyler yazmıyor mu?

Aslında hesapta numara varsa SMS doğrulaması oluyor orası doğru.

telefon numarası ile de deniyorum yine aynı ekran geliyor 2d şifresi istiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı