Discord 2FA kodu gelmiyor

M4RK

Centipat
Yer
Mersin
Hesabımda 2 aşamalı doğrulama mevcuttu, ancak birisi kafasına göre telefondan Google auth uygulamasını silmiş doğal olarak tekrar yüklediğimde Gmail'im ve kodum gözükmüyordu. Öylece kaldım ne yapabilirim? Discord'a da mail atamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Google Authenticator uygulamasına erişim kaybettiğinizde uygulamayla iletişime geçmeniz gerekiyor. 2FA'yı kaldırmaları için bir talep gönderin. Yakın zamanda başıma geldi.

Şu yöntemi de bir zamanlar uyguluyordum:
- Discord'a web sitesinden giriş yapın ve SMS ile kod almayı deneyin.
- Giriş yaptığınızda ayarlardan yedek kodlarınızı alın.
- Uygulamadan yedek kodlarınızdan birisi ile giriş yapın.

Hesabımda 2 aşamalı doğrulama mevcuttu, ancak birisi kafasına göre telefondan Google auth uygulamasını silmiş doğal olarak tekrar yüklediğimde Gmail'im ve kodum gözükmüyordu. Öylece kaldım ne yapabilirim? Discord'a da mail atamıyorum.

Eğer bir cihazda Discord'unuz aciksa 2FA kisminda yedek kodlar diye bir sekme ver ona tikla sana bir kod listesi verecek oradan bir kod kopyala ve 2FA'yi kaldirirken istenen kod yerine gir. Baska cozum yolu bilmiyorum.

Maalesef Google Authenticator uygulamasına erişim kaybettiğinizde uygulamayla iletişime geçmeniz gerekiyor. 2FA'yı kaldırmaları için bir talep gönderin. Yakın zamanda başıma geldi.

Şu yöntemi de bir zamanlar uyguluyordum:
- Discord'a web sitesinden giriş yapın ve SMS ile kod almayı deneyin.
- Giriş yaptığınızda ayarlardan yedek kodlarınızı alın.
- Uygulamadan yedek kodlarınızdan birisi ile giriş yapın.
Hayır, Tarayıcıdan da giremiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı