Python Discord 7/24 bot yapma

robdocc1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Discord botlarımı 7/24 aktif tutmak istiyorum. Çok kaliteli bir sunucu olmasına gerek yok kötü bir internet olsa bile zaten yeni üyeye merhaba demek kayıtsız rolu vermek gibi şeyler yaptığı için güçlü bir sunucuya gerek yok. Ne önerirsiniz? (botlarımı Python'dan kodladım Python kodu hepsi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Discord botlarımı 7/24 aktif tutmak istiyorum. Çok kaliteli bir sunucu olmasına gerek yok kötü bir internet olsa bile zaten yeni üyeye merhaba demek kayıtsız rolu vermek gibi şeyler yaptığı için güçlü bir sunucuya gerek yok. Ne önerirsiniz? (botlarımı Python'dan kodladım Python kodu hepsi)
Pythonanywhere fena değil ama free planda sorun yaşayabilirsin. Bir dene derim olmazsa Heroku bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı