Discord "account has been disabled" hatası

Furkan Demirkıran

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, hayırlı günler, Discord "your account has been disabled" hatası alıyorum. Sunucumu kontrol etmek için, yan hesap kurup kontrol amaçlı bakacaktım telefon numarası falan da girdim ama bu şekilde disabled yazdı.
Screenshot_1.png

Hesabınız belirli bir süre sonra silindiğinde tekrar aynı e-posta adresini kullanabilirsiniz fakat telefon numarasını bir daha kullanamazsınız. Yani hesabınız kapatılmış gibi görünüyor.

Size gelen e-posta varsa, kapatılma sebebi de yazıyordur.

Kısacası discorrd hesabını kapatmış sebebi mail olarak atmışlardır. İtiraz edebilirsiniz ama redderler.

Hesabınız belirli bir süre sonra silindiğinde tekrar aynı e-posta adresini kullanabilirsiniz fakat telefon numarasını bir daha kullanamazsınız. Yani hesabınız kapatılmış gibi görünüyor.

Size gelen e-posta varsa, kapatılma sebebi de yazıyordur.

Hesabınız kapatılmış gibi görünüyor. Bununla ilgili bir e-posta gelmiş olabilir, eğer geldiyse orada neden kapatıldığı açıklanmış olabilir.

Eğer hesabınızın haksız yere kapatıldığına inanıyorsanız Discord ile iletişime geçin: Bir talep gönder - Discord Support

Discord'a ticket atmakla uğraşmayın hiçbir şekilde açmıyorlar.
Sebebi de buymuş.
Screenshot_2022-04-11-19-42-59-574_com.microsoft.office.outlook.jpg
Screenshot_2022-04-11-19-42-48-462_com.microsoft.office.outlook.jpg

Sebebi de buymuş.
Screenshot_2022-04-11-19-42-59-574_com.microsoft.office.outlook.jpg
Screenshot_2022-04-11-19-42-48-462_com.microsoft.office.outlook.jpg

Az önceki yanıtta da denildiği gibi eğer denilen şeyleri siz yapmadıysanız büyük ihtimalle birisi Discord API'nizi çalıp yapmıştır.

Eğer durum buysa bunu iyice açıklayarak Discord ile iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olacaklarını garanti edemem, umursamayabilirler de ancak bir ihtimal ilgilenip mağduriyetinizi giderebilirler.

Az önceki yanıtta da denildiği gibi eğer denilen şeyleri siz yapmadıysanız büyük ihtimalle birisi Discord API'nizi çalıp yapmıştır.

Eğer durum buysa bunu iyice açıklayarak Discord ile iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olacaklarını garanti edemem, umursamayabilirler de ancak bir ihtimal ilgilenip mağduriyetinizi giderebilirler.
Birinin API'yı alacağını sanmıyorum ama iletişime geçtim bakalım.

Geri
Yukarı