Discord açılmıyor

Turkcell kullanıyorum Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor ondan bağlanamıyor olmam normal mi?
Türk telekom kullanıyorum ve dünden beridir discorda giriş yapamıyorum yani ben yapamıyorsam senin yapamaman da gayet normal bir durum diye düşünüyorum.

Şu anda bağlantı tekrar sağlayabiliyor ancak kesintili şekilde. Neden olduğu hakkında bir fikrim yok.
Anladım teşekkürler.

Türk Telekom kullanıyorum ve dünden beridir Discord'a giriş yapamıyorum yani ben yapamıyorsam senin yapamaman da gayet normal bir durum diye düşünüyorum.

Anladım teşekkürler.

Dostum Türk Telekom veya Turkcell müşteri hizmetlerine bağlan güvenli interneti iptal etmek istiyorum de ama müşteri hizmetlerinden oluyor sadece benim sorunum düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef pazartesi günü Discord güvenli internet kısıtlamasına uğradı. Güvenli interneti kapatın sorun çözülecektir.

Bende burada kalıyor. Neden ki?

Eki Görüntüle 1979361
Aynısı bende de böyle. 2 gündür sildim yukledım, komut sıstemı yaptım, akla ne gelıyorsa uyumluluk genel ayarı, modemı resetledım, fabrıka ayarlarına kadar dondurdum yok arkadas.
Telefon internetı ile gırıyor ama Wi-Fi interneti ile gırmıyor.

Turkcell kullanıyorum Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor ondan bağlanamıyor olmam normal mi?

Merhaba bende Türk Telekom fiber altyapısnı kullanıyorum pazartesiden beri giremiyorum bende sorun var zannedim internetteki her şeyi yaptım yine olmadı VPN açtım yine olmadı.
1697613149979.png

Discord yukleme ekranında kalıyor t. Arayıcıdan da girince aynısı oluyor. Başka bir internete bağlanınca giriyor. Sorun nedir?
Aynı sorun bende de var, Discord'a mail attım şöyle bi yanıt geldi:

Discord'a giriş yapamadığını ve bağlantı sorunu yaşadığını anlıyorum. Ne yazık ki, senin yaşadığın sorunun aynısını yaşayan kullanıcılardan çok sayıda bu sorunla ilgili talep aldık. Bu kullanıcılar için farklı bir ağ veya VPN kullanmak, bu soruna etkili bir geçici çözüm olmuştur.

Henüz yapmadıysan, modemini ve/veya yönlendiricini yeniden başlatmak veya sıfırlamak gibi bazı temel ağ sorunlarını gidermeyi deneyebilirsin.

Ancak Discord'un kendisinde şu anda herhangi bir kesinti yaşanmadığından ve diğer ağlar veya VPN'ler Discord'da doğru şekilde çalıştığından, bu sorun muhtemelen ağın kendisindedir ve bu nedenle, sorununu çözmek için en iyi seçeneğinin internet servis sağlayıcın olacağına inanıyoruz.

Daha fazla yardımcı olamadığımız için özür dileriz. Uygulama ile ilgili başka soruların olursa bize tekrar yazmaktan lütfen çekinme.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı