Discord açılmıyor

Kral aynı şekil benim de öyle VPN'le tek girebiliyorum anlamadım.

Discord uygulamam bu şekilde kalıyor. Açılmıyor. Defalarca sil yükle yaptım Görev Yöneticisi'nden ve görev çubuğundan kapatıp da denedim verilerini silerek de geri yükledim ve açmayı denedk.

Discord uygulamam bu şekilde kalıyor. Açılmıyor. Defalarca sil yükle yaptım Görev Yöneticisi'nden ve görev çubuğundan kapatıp da denedim verilerini silerek de geri yükledim ve açmayı denedim ama olmadı.

Kral aynı şekil benim de öyle VPN'le girebiliyorum sebep ne anlamadım inşallah düzelir.

Discord uygulamam bu şekilde kalıyor. Açılmıyor. Defalarca sil yükle yaptım Görev Yöneticisi'nden ve görev çubuğundan kapatıp da denedim verilerini silerek de geri yükledim ve açmayı denedim ama olmadı.

Bende de aynı şu an genel bir sıkıntı herhale.

Bazı arkadaşlarım girebiliyor ben giremiyorum anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1697443931482.png

Düzelir diye birkaç saat bekledim fakat hala gri ekranda takılıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'un ekibi sana yardımcı olacaklardır. Buradan bir talep oluştur bence.

Eki Görüntüle 1978907

Düzelir diye birkaç saat bekledim fakat hala gri ekranda takılıyor. Ne yapmam lazım?

Görev yöneticisinsen Discord'un üzerine tıklayıp görevi sonlandır. Sonra yeniden aç. Olmazsa ya Discord çökmüştür ya da internetin kötüdür. Arkada bir uygulama vs. indiriliyor mu diye bak. O kadar komplike bir konu değildir muhtemelen. Hiç olmazsa silip tekrar yükle, tabii ilk önce bilgisayarı kapatıp açarak da şansını deneyebilirsin.

Aynı anda telefondada gitti bağlanılıyorda kalıyor.

İşe yaramıyor. Bayağı kişide olmuş gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı