Discord açılmıyor

Discord'u açmaya çalışırken biliyor muydun ekranında takılı kalıyor. Çıkış yapıp denedim ama olmuyor. Telefonumdan deneyince bağlanıyor diyor. Açılmıyor dünden beri. Aynı sorunu yaşıyorum konu hakkında bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

Turk Telekom kullanıyorsunuz galiba, müşteri hizmetlerini arayıp güvenli interneti kapatmalarını isteyin düzelecektir.

Türk Telekom kullanıyorsunuz galiba, müşteri hizmetlerini arayıp güvenli interneti kapatmalarını isteyin düzelecektir.

Hiç arayıp uğraşamam kendim kapatıp öyle denerim.

Türk Telekom kullanıyorsunuz galiba, müşteri hizmetlerini arayıp güvenli interneti kapatmalarını isteyin düzelecektir.

Güvenli interneti kapattım yine açılmadı. Silip yükleyeceğim.

Silip yüklemeyi deneyin hocam.

Silip yükledim ilk açılışta aynı ekranda kalıyor.

Son düzenleme:
Evet zaten gördüğüm kadarıyla sadece güvenli internet kullanan Türk Telekom kullanıcıları yaşıyor Discord sorununu.

Güvenli internetin kapalı olduğundan eminim ama açılmıyor VPN de internet hızını çok düşürüyor hızlı bir VPN önerisi olan var mı?

Evet zaten gördüğüm kadarıyla sadece güvenli internet kullanan Türk Telekom kullanıcıları yaşıyor Discord sorununu.

Güvenli internetin kapalı olduğundan eminim ama açılmıyor VPN de internet hızını çok düşürüyor hızlı bir VPN önerisi olan var mı?

Ben şu şekilde çözdüm. Türk Telekom Online işlemlere girdim güvenli internet kısmına girdim standart seçili idi önce çocuk seçtim sonra tekrar standart seçince Discord anında açıldı.

Aynı problemi bende yaşıyorum; net bir çözüm var mı?

Arkadaşlar size çözümü anlatıyorum %100 olacaktır. Dün geceden beridir uğraştım ve sonunda çözümü buldum internetinizde aile koruma modu açık ise onu kapatın hangi interneti kullanıyorsanız müşteri hizmetlerini arayın ve aile koruma modunu kapattırın cünkü Discord'u direkt engelliyor ve hiçbir türlü giremiyorsunuz saygılar sevgiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı