Çözüldü Discord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan543211

Centipat
Daha fazla  
Discord böyle açılıp kalıyor bir türlü girmiyor, appdatayı sildim tekrar açtım, Discord'u silip tekrar yükledim, telefondan denedim, başka tarayıcardan girdim(Opera, Chrome, Brave) o da olmadı en son VPN açıp Opera'dan girdim o zaman girdi fakat VPN olduğu için internet çekmiyordu konuşamadık daha sonra hata verdi kapattım, bilgisayarıda yeniden başlattım bir türlü olmuyor. Bilen var mı? Arkadaşlarımdanda 2 kişide sorunsuz açılıyor 3 kişide de benim gibi oluyor.

- Discord 16.10.2023 14_52_13.png

Çözüm
Güvenli interneti kapatın sorun çözülecektir.

Telden sade giris yapabiliyorum webdende giremiyorum.

Bende teldende girmiyor.

Selam, an itibarıyla yukarıdaki bir arkadaşın da söylediği gibi internet servis sağlayıcısını arayıp aile güvenliği paketini kapatmalarını istedim ve şu an bağlanabiliyorum.

Maalesef benim öyle bir şansım yok internet bizim değil ama ben 1 senedir sorunsuz giriyorum neden 2 gündür böyle oldu bu.

Bende teldende girmiyor.

Maalesef benim öyle bir şansım yok internet bizim değil ama ben 1 senedir sorunsuz giriyorum neden 2 gündür böyle oldu bu.

Bende de aynı sorun güvenli internet olayını denemedim ama bu zamana kadar sorun yoktu bundan sonra mı olmaya başladı açıkçası bilemiyorum. Güncelleme ile düzeltilmesi gerekli.

Güvenli interneti kapatın sorun çözülecektir.

Çözüm
Evet arkadaşlar bende müşteri hizmetlerini arayıp güvenli interneti kapattırdım sorun çözüldü. Artık girebiliyorum Discord'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı