Discord active developer rozeti gider mi?

Arkadaşlar botun / komutumu olması lazım bende! Komutu var ama?

Eğer / lazımsa baştan yapayım.

Ya bana şu önemli botu yazdım bot 24 saat aktif duracak komut olarak da! Selam ekledim! Selam deyince merhaba diyor bu! Selam'ı chate 30 dk da FN bir yazıyorum böyle yapsam rozet gelir mi bunun cevabını arıyorum?
Hocam hani / yazınca küçük bir panel açılıyor botların komutları gözüküyor ya, o komutu işaretleyip kullanmanız gerekiyor. Otomatik cevap gibi komutlar sayılmayacaktır, dediğim gibi bir komut oluşturun 5 günde 1 falan kullanın böylece rozet gitmez.

Hocam hani / yazınca küçük bir panel açılıyor botların komutları gözüküyor ya, o komutu işaretleyip kullanmanız gerekiyor. Otomatik cevap gibi komutlar sayılmayacaktır, dediğim gibi bir komut oluşturun 5 günde 1 falan kullanın böylece rozet gitmez.

O komutu işaretleyip kullanma derken yani bot aktif olacak ama bot aktifken chaete 1 kere mesela /me komutu var vurgu yapıyor onumu yazmam lazım örneğin: Bot aktifken /me saasd yazdım bundan mı kastediyorsunuz.

Bot benim botum olduğu için Python ile yazdım yani / yazınca benim botumun kodları gözükmüyor sadece /me /ban /giphy gibi komutlar gözüküyor.

O komutu işaretleyip kullanma derken yani bot aktif olacak ama bot aktifken chaete 1 kere mesela /me komutu var vurgu yapıyor onumu yazmam lazım örneğin: Bot aktifken /me saasd yazdım bundan mı kastediyorsunuz.

Bot benim botum olduğu için Python ile yazdım yani / yazınca benim botumun kodları gözükmüyor sadece /me /ban /giphy gibi komutlar gözüküyor.
Demek istediğim şey kanalda /bot-bilgi yazdınız diyelim botunuzun komutu sohbet yerinin hemen üstünde belirmesi gerekiyor, sonra da o komuta basıp göndermeniz gerekiyor.
Olduğunu anlamak için gönderdikten sonra diyelim mehpro, /bot-bilgi kullandı. diye bir mesaja botunuz yanıtla yapıp komut mesajını yazacak.

Geri
Yukarı