Discord arayüzüne girince oyuna drop girmeye başlıyor

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Sorunu detaylı anlatmak istiyorum. Şimdi Rainbow'da rastladım şu ana kadar. Sorun şu, eğer oyun başladıktan sonra, yani karakter seçiminden sonra eğer arayüze girip kapattıktan hemen sonra hareket etmeye çalışırsam oyun kasıyormuş gibi oluyor. Yani FPS yüksek oluyor ama kasma hissi veriyor. Alt+Tab yapıp geri dönünce düzeliyor. Ama eğer arayüze girip kapattıktan sonra biraz beklersem sorun olmuyor. Sizce sorun ne olabilir. Discord'u silip yüklesem düzelir mi? Şimdiden teşekkürler.
Edit: Şanslıyım ki koca yürekli moderatöre denk geldim. Ciddi anlamda yaptığım yanlışlardan 1 ay ban yerdim. :) O koca yürekli moderatöre çok çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Tekrar silip yüklemeyi deneyin

1572964405967.png

Donanım ivmesi açık ise kapayabilirsin.

Eki Görüntüle 456070
Donanım ivmesi açık ise kapayabilirsin.
Bununla alakalı olduğunu sanmam. Ekran kartımın 1660Ti olduğunu düşünürsek. Ve sorunum FPS düşüşü değil. Yine de öneriniz için teşekkürler.
Ve galiba artık bu ayar yok. Bulamadım çünkü.
Eğer Discorsunuz varsa ayarın nerde olduğuna bakar mısınız?
@saY

Son düzenleme:
Bununla alakalı olduğunu sanmam. Ekran kartımın 1660Ti olduğunu düşünürsek. Ve sorunum FPS düşüşü değil. Yine de öneriniz için teşekkürler.
@saY

Dosya Ekleri

• 1572966722300.png
    1572966722300.png
    88,7 KB · Görüntüleme: 46
@saY

Bence sorununuz tam ekran sorunu.
Discord arayuzune girince oyun tam ekran olmaktan çıkıyor gibi.

Grafik ayarlarından çerçevesiz pencere yaparsanız düzelebilir. Ya da tam tersi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı