Discord arka planda açık kalıyor

Damnman

Hectopat
Yer
İstanbul
Discord'u tamamen kapatsam da bazen bu şekilde açık kalıyor. Oyun oynarken çok FPS düşüyor. NVIDIA sürücü 531.18 yani güncel sürüm. NVIDIA yeni sürücüyle ekran kartı MHz düşüyor diye sorunu çözmüştü ama benim sorunum bu şekilde açık kalması.
İşlemci: i5 7400.
Ekran kartı: ASUS GTX 1050 Ti.
RAM: 16 GB 2x8 GB.

(bu kapatmadan önceki)
bfnhdfngfg.png
(bu ise kapattıktan sonra)
gbdfgbgbfsdgbsgd.png

Hocam sağ alttan sağ tık kapat demezseniz arkada açık kalır. (sesli sohebtteyken kapatılabilmesi için) Ayrıyaten pc açılırken açılmasını kapataiblirsiniz eğer her seferinde uğraşmak istemezseniz.

Sanırım hocalarım anlamamış. Discord'u kapatınca bazen arkada açık kalabiliyor ve fazla güç tüketmeye başlayabiliyor. Ama arkadaş kapattığını söylemiş siz inatla sağ tık kapatın diyorsunuz.
Sağ alttan kapatınca da oluyor zaten. Ama sorun değil benim için sadece merak ettim niye böyle oluyor diye.

.
Bug hocam dediğim gibi görev yöneticisinden kapatırsanız komple kapanır.

Sanırım hocalarım anlamamış. Discord'u kapatınca bazen arkada açık kalabiliyor ve fazla güç tüketmeye başlayabiliyor. Ama arkadaş kapattığını söylemiş siz inatla sağ tık kapatın diyorsunuz.

Bug hocam dediğim gibi Görev Yöneticisi'nden kapatırsanız komple kapanır.

Evet hocam sağ olun.
2. olarak bu sorunu Discord'a iletmeye çalışacağım belki çözerler.
Teşekkürler herkese.
(Birde konuyu nereden kapatıyoruz bir türlü bulamadım.)

Evet hocam sağ olun.
2. olarak bu sorunu Discord'a iletmeye çalışacağım belki çözerler.
Teşekkürler herkese.
(Birde konuyu nereden kapatıyoruz bir türlü bulamadım.)
Konu kapatma diye bir şey yok hocam. Eğer sorun çözüldüyse çözüm olan mesajı raporlayıp çözüme kavuşturuyorsunuz. Bu arada bende kaç kere ticket attım hiç sorunumu çözmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı