Discord arkadaş bulamıyorum

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Kafa dengi bir sunucu bulamıyorum. Kullanmaya başlayalı çok olmadı. Belki o yüzdendir. Arkadaşım yok. Ne gerçek hayatta ne sanalda (beraber konuşup takıldığımız olarak). O yüzden mecbur yabancılar ile arkadaşlık kurmak istiyorum. Ama yaşım 15. O yüzden muhtemelen küçümseneceğim, dalga geçileceğim ya da durumu abartırsam taciz edilirim (büyük bir abartı gerçi bu) diye konuşamıyorum başkalarıyla. Zaten sunuculara girsem bile çoğu kişinin beraber oyun oynadığı kişiler var. O yüzden boş birini bulamıyorum. Biraz benim korkaklığım dahil bu konuya. Yeni biriyle anlaşmam uzun sürer. 2-3 kişi dışında bütün sülalem Adana'da hem anne hem baba tarafı. Ben Aksaray'da oturuyorum. O yüzden kuzenlerimle bile birkaç saat geçmeden samimi bir ortam kuramıyorum. Bu olayı kendi kişiliğim yüzünden olduğu için pas geçiyorum. Nasıl bulabilirim beraber oyun oynayacağım birini? Oyun olarak HOI4 ve ARK: Survival Evolved oynamak istiyorum. Belki birkaç sene sonra kardeşim katılır. En zevk alarak oynadığım iki oyun onlar. Aynı zamanda tek oyunculu en sıkıcı oyunlar. Gene zevk alıyorum. Çünkü genelde hiç online oynamadım. Hep tek oyunculu onadım daha eğlenceli geldiği için. Ama büyüdüm ve gerçekten sıkmaya başladı tek olmak. Başka oyun oynar mıyım bilemiyorum. Sistemim çok iyi olmadığı için ARK'ın üzerine çıkamam.

Kafa dengi bir sunucu bulamıyorum. Kullanmaya başlayalı çok olmadı. Belki o yüzdendir. Arkadaşım yok. Ne gerçek hayatta ne sanalda (beraber konuşup takıldığımız olarak). O yüzden mecbur yabancılar ile arkadaşlık kurmak istiyorum. Ama yaşım 15. O yüzden muhtemelen küçümseneceğim, dalga geçileceğim ya da durumu abartırsam taciz edilirim (büyük bir abartı gerçi bu) diye konuşamıyorum başkalarıyla. Zaten sunuculara girsem bile çoğu kişinin beraber oyun oynadığı kişiler var. O yüzden boş birini bulamıyorum. Biraz benim korkaklığım dahil bu konuya. Yeni biriyle anlaşmam uzun sürer. 2-3 kişi dışında bütün sülalem Adana'da hem anne hem baba tarafı. Ben Aksaray'da oturuyorum. O yüzden kuzenlerimle bile birkaç saat geçmeden samimi bir ortam kuramıyorum. Bu olayı kendi kişiliğim yüzünden olduğu için pas geçiyorum. Nasıl bulabilirim beraber oyun oynayacağım birini? Oyun olarak HOI4 ve Ark: Survival Evolved oynamak istiyorum. Belki birkaç sene sonra kardeşim katılır. En zevk alarak oynadığım iki oyun onlar. Aynı zamanda tek oyunculu en sıkıcı oyunlar. Gene zevk alıyorum. Çünkü genelde hiç Online oynamadım. Hep tek oyunculu onadım daha eğlenceli geldiği için. Ama büyüdüm ve gerçekten sıkmaya başladı tek olmak. Başka oyun oynar mıyım bilemiyorum. Sistemim çok iyi olmadığı için Ark'ın üzerine çıkamam.

Gel Valorant oynayalım. Hem arkadaşlarla falan tanışırsın.

Kafa dengi bir sunucu bulamıyorum. Kullanmaya başlayalı çok olmadı. Belki o yüzdendir. Arkadaşım yok. Ne gerçek hayatta ne sanalda (beraber konuşup takıldığımız olarak). O yüzden mecbur yabancılar ile arkadaşlık kurmak istiyorum. Ama yaşım 15. o yüzden muhtemelen küçümseneceğim, dalga geçileceğim ya da durumu abartırsam taciz edilirim (büyük bir abartı gerçi bu) diye konuşamıyorum başkalarıyla. Zaten sunuculara girsem bile çoğu kişinin beraber oyun oynadığı kişiler var. O yüzden boş birini bulamıyorum. Biraz benim korkaklığım dahil bu konuya. Yeni biriyle anlaşmam uzun sürer. 2-3 kişi dışında bütün sülalem Adana'da hem anne hem baba tarafı. Ben Aksaray'da oturuyorum. O yüzden kuzenlerimle bile birkaç saat geçmeden samimi bir ortam kuramıyorum. Bu olayı kendi kişiliğim yüzünden olduğu için pas geçiyorum. Nasıl bulabilirim beraber oyun oynayacağım birini? Oyun olarak HOI4 ve Ark: Survival Evolved oynamak istiyorum. Belki birkaç sene sonra kardeşim katılır. En zevk alarak oynadığım iki oyun onlar. Aynı zamanda tek oyunculu en sıkıcı oyunlar. Gene zevk alıyorum. Çünkü genelde hiç Online oynamadım. Hep tek oyunculu onadım daha eğlenceli geldiği için. Ama büyüdüm ve gerçekten sıkmaya başladı tek olmak. Başka oyun oynar mıyım bilemiyorum. Sistemim çok iyi olmadığı için Ark'ın üzerine çıkamam.

Valorant'ta ekibimiz var. İyi kötü oynaman fark etmez. İstiyorsan gelebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı