Çözüldü Discord bağlanıyor ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

marceIlus

Hectopat
Daha fazla  
Discord sesli sohbetteyken bir anda bağlantı koptu ve bir daha bağlanmadı. Mobil tarafında da aynı sorun var. Ben de internetimi mobil veri olarak değiştirip tekrar denedim ve oldu. Bilgisayarda da aynı şekilde internet paylaşımını yapıp girdim. Ama iş Wi-Fi'ya bağlanınca gidiyor. Kullandığım internet sağlayıcısı TurkNet. Silip tekrar kurdum olmadı. Gidip modemi ve PC'yi açıp kapadım olmadı. Zaten bütün sorun Wi-Fi'de. Onun dışında interneti sorunsuz kullanıyorum. Çözümü bilen var mı?
Not: Discord açılıyor ve mesaj atılıyor. Tek sorun sesli sohbette. Onu da sunucu tarafı sıkıntılı. Özelden arayıp bölgeyi değiştirince oluyor

Çözüm
TurkNet kaynaklı bir problemdi sanırım. TurkNet VDSL abonesiyim ve aynı problemle karşılaştım fakat yaklaşık 10 dakika önce düzeldi. Farklı ISS kullanan arkadaşlarım Discord'a herhangi bir sorun yaşamadan bağlanabiliyorlardı fakat ben ve TurkNet kullanan diğer arkadaşlarımda problem vardı.
TurkNet kaynaklı bir problemdi sanırım. TurkNet VDSL abonesiyim ve aynı problemle karşılaştım fakat yaklaşık 10 dakika önce düzeldi. Farklı ISS kullanan arkadaşlarım Discord'a herhangi bir sorun yaşamadan bağlanabiliyorlardı fakat ben ve TurkNet kullanan diğer arkadaşlarımda problem vardı.

Çözüm

Geri
Yukarı