Discord Sesliye Girince "Bağlanıyor"da Kalıyor

Merhabalar. Discord'da sesliye girince bağlanıyorda kalıyor. Telefondan, bilgisayardan, tarayıcıdan deniyorum olmuyor. Çoğu çözümü denedim olmadı. Discord destek ekibiyle de konuştum. Sorun internet sağlayıcınla alakalı olabilir dediler. İnternet sağlayıcım Göknet. Nasıl düzeltebilirim diye sordum, cevaplamadılar. Sizin çözümleriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_52.png
    Screenshot_52.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 76
Merhabalar. Discord'da sesliye girince bağlanıyorda kalıyor. Telefondan, bilgisayardan, tarayıcıdan deniyorum olmuyor. Çoğu çözümü denedim olmadı. Discord destek ekibiyle de konuştum. Sorun internet sağlayıcınla alakalı olabilir dediler. İnternet sağlayıcım göknet. Nasıl düzeltebilirim diye sordum, cevaplamadılar. Sizin çözümleriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Ben göknet müşteri hizmetlerini aradim sordum BTK Discord'u yasakladı dedi BTK'yı aradım sordum oda cevap vermedi yani Discord'u galiba artık kullanamicaz.

Bende göknet kullanıyorum size güzel bir haber olmasa da şunu söyleyebilirim Discord ile konuştum zaman 2 3 tane beta sürüm attılar denedim fakat olmadı sebebi de şöyle açıkladılar.

Seni beklettiğimiz için üzgünüm. Ekip arkadaşlarım Türkiye'deki bazı internet sağlayıcılarının (özellikle Türk Telekom altyapısı kullanan göknet) yaşadığı bu sorunu tespit etmiş durumdadır. Türkiye'deki yetkili merciler ile iletişime geçildi. Bu sorunun en kısa sürede çözüleceğini umuyorum.
Merhabalar. Discord'da sesliye girince bağlanıyorda kalıyor. Telefondan, bilgisayardan, tarayıcıdan deniyorum olmuyor. Çoğu çözümü denedim olmadı. Discord destek ekibiyle de konuştum. Sorun internet sağlayıcınla alakalı olabilir dediler. İnternet sağlayıcım Göknet. Nasıl düzeltebilirim diye sordum, cevaplamadılar. Sizin çözümleriniz varsa söylerseniz sevinirim.
bende göknet kullanıyorum size güzel bi haber olmasada şunu söyleyebilirim discord ile konuştum zaman 2 3 tane beta sürüm attılar denedim fakat olmadı sebebide şöyle açıkladılar

Seni beklettiğimiz için üzgünüm. Ekip arkadaşlarım Türkiye'deki bazı internet sağlayıcılarının (özellikle Türk Telekom altyapısı kullanan Göknet) yaşadığı bu sorunu tespit etmiş durumdadır. Türkiye'deki yetkili merciler ile iletişime geçildi. Bu sorunun en kısa sürede çözüleceğini umuyorum.

Ben de göknet kullanıyorum fakat Discord'a giriş yapamıyorum. Ben aradım bana da BTK tarafından yasaklandığı söylenildi. Ne zaman çözülür bilmiyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum ve ben de göknet kullanıyorum. Düzelirse veya bir çözüm bulabilirsen haberdar eder misin
discord için artık arayacağımı sanmıyorum btk tarafından yasaklandıysa uzun sürer açılması

Yaw benimkide Göknet ankaralıyım nerden bulyduysam bu ınternetı bende de var hıc bıryerden gıremıyorum ses kanalına

Yeni konular

Geri
Yukarı