Çözüldü Discord Bedava Nitro İçin 10,50 TL İstiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar. Sabah uyandım, Discord'a girdim ve Discord'da fazla zaman geçirdiğin için teşekkürler, Nitro'ya kaydolduğunda ilk bir ayı ücretsiz olarak al diyordu. Ben de kullanmaya başlaya tıkladım. Satın alım yerinde toplam 0 diyordu, ben de Nitro aboneliği al dedim. Telefonuma doğrulama kodu geldi falan. Dogrulama kodunun üstünde de kartınızdan 10.50 çekilecek diyordu. Adam Discord 0 TL olarak gösteriyor. Nasıl bedavaya alacağım ben bunu?

Dosya Ekleri

• 111111.PNG
    111111.PNG
    45 KB · Görüntüleme: 183
  • 344343.PNG
    344343.PNG
    22 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kartınızı doğrulamak için geçici olarak bir tutar çekiliyor. Kartınız doğrulandıktan sonra bu tutar iade ediliyor. İadeyi beklemek istemezseniz kredi kartını kullanarak doğrulayabilirsiniz. Ekstre kesilene kadar çoktan iade yapılır.
Kartınızı doğrulamak için geçici olarak bir tutar çekiliyor. Kartınız doğrulandıktan sonra bu tutar iade ediliyor. İadeyi beklemek istemezseniz kredi kartını kullanarak doğrulayabilirsiniz. Ekstre kesilene kadar çoktan iade yapılır.

Çözüm
Kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kart kullanarak doğrulamanız gerekiyor. Başka yöntemi yok. En kolay yolu da sanal kredi kartı kullanmak. Garanti BBVA kartım ile doğruladığımda aynı saniye içinde provizyondan işlem kaybolmuştu.

Tamamdır, bir sanal kart açıp deneyeyim o zaman.
Tamamdır, bir sanal kart açıp deneyeyim o zaman.

Olmadı, gene para istiyor. Çok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı