Discord bedava Nitro olayı

Biri bana yazdı ve dedi ki; beleş Nitro ister misin? Ben de neden olmasın dedim ve bana attığı dosya Nitrogenerator.exe.bat BAT dosyası oldugu için hiç girmedim işe sizce de bir keylogger değil midir? Eğer ki öyle bir durumsa bilgilendireceğim o Discord kullanıcısının ortak oldugu sunucuyu.

Yapmayın öyle mesajları engelleyin açmayın keylogger olabilir tüm banka kartı bilgilerini çalabilir ya da Discord hesabından tut Steam Technopat hesabına kadar çalar donsuz bırakır seni.

Hulk daha gerçekçi dostum.

Minecraft gibi oyunlarda generator olayı mümkün fakat Discord'da hiç inanmadaım fakat bunun yanında bilinçlilik çok önemli.
İnternetin temel kuralı: Tanımadığınız herkes dolandırıcıdır.
Bunu bilmem belkide şuan hayatımı kurtardı?
Yapmayın öyle mesajları engelleyin açmayın keylogger olabilir tüm banka kartı bilgilerini çalabilir ya da Discord hesabından.

Atan kişi kim? Çok acemiymiş.

Bir de kendi engellemiş puahahhahah.

3 aylık bedava Nitro'yu sadece Xbox Game Pass'te veriyorlar bence ona bakabilirsiniz.

3 aylık bedava Nitro'yu sadece Xbox Game Pass'te veriyorlar bence ona bakabilirsiniz.

Minecraft gibi oyunlarda generator olayı mümkün fakat Discord'da hiç inanmadaım fakat bunun yanında bilinçlilik çok önemli.

Bunu bilmem belki de şu an hayatımı kurtardı?

Bir de kendi engellemiş puahahhahah.

Arkadaşın dediği gibi Xbox Game Pass ile alabilirsiniz belirli bir ücret karşısında sonra iade yaparsınız nitronuz kalır paranızı iade alırsınız.

Biri bana yazdı ve dedi ki; beleş Nitro ister misin? Ben de neden olmasın dedim ve bana attığı dosya Nitrogenerator.exe.bat BAT dosyası oldugu için hiç girmedim işe sizce de bir keylogger değil midir? Eğer ki öyle bir durumsa bilgilendireceğim o Discord kullanıcısının ortak oldugu sunucuyu.
Vallaha adamda biraz düşünememişki en fazla yapacağı dosyayı gizlemek.
veya link gönderebilirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı