Discord benim hesabımdan herkese mesaj atıyor

Kesin öyle bir şey.
Aynısı ise eğer Ruslar tarafından hacklenmişsiniz. 2 adımlı doğrulamayı telefonunuzdan açıp, şifrenizi değiştirin. Diske de format atmanıza rağmen gitmiyorsa, bilgisayardan anlayan birisi ile diske low level format atabilirseniz düzelecektir. Ayrıca 2 gün önce hangi usb bellek ile formatladıysanız ona da low level format attırın veya çöpe atın.

Ben 2 adımlı doğrulamayı açıp şifremi değiştirdim, Gmailim çalınmıştı benim. Gmaili kurtarmak zor oldu ama DC'yi falan kurtarmak kolay oldu. DC'den herkese o resimdeki mesajdan gitmiş, 2 adımlı doğrulamayı açıp sifremi değiştirdim 3 gündür hiçbir problem yok.

Aynısı ise dediklerim sayesinde kurtuldum kendiminkinden. Ancak benzeri ise ve format atmana rağmen gitmiyorsa low level format atmak kesin çözüm.

Aynısı ise dediklerim sayesinde kurtuldum kendiminkinden. Ancak benzeri ise ve format atmana rağmen gitmiyorsa Low Level Format atmak kesin çözüm.

Tamamdır hocam şu an açık inşallah olmaz bir daha. Olursa da artık yapacak bir şey yok yeni hesap yolu gözükür :D
Aynısı ise eğer Ruslar tarafından hacklenmişsiniz. 2 adımlı doğrulamayı telefonunuzdan açıp, şifrenizi değiştirin. Diske de format atmanıza rağmen gitmiyorsa, bilgisayardan anlayan birisi ile diske Low Level Format atabilirseniz düzelecektir. Ayrıca 2 gün önce hangi USB bellek ile formatladıysanız ona da Low Level Format attırın veya çöpe atın.

Ben 2 adımlı doğrulamayı açıp şifremi değiştirdim, Gmail'im çalınmıştı benim. Gmail'i kurtarmak zor oldu ama DC'yi falan kurtarmak kolay oldu. DC'den herkese o resimdeki mesajdan gitmiş, 2 adımlı doğrulamayı açıp sifremi değiştirdim 3 gündür hiçbir problem yok.

USB kullanmıyorum PC de direk bu bilgisayarı sıfırlama seçeneğini kullanıp Windows'u otomatik indirip kuruyor.

Son düzenleme:
USB kullanmıyorum PC de direk bu bilgisayarı sıfırlama seçeneğini kullanıp Windows'u otomatik indirip kuruyor.
O zaman bir USB belleği Windows diski yapıp onunla kurulum yapmayı deneyin. Bir arkadaşınıza deseniz bilr yapabilir. Sadece 5GB civarı bir dosya indirip bir programla USB belleği Windows diski yapacak. Sonra Youtube'dan format atma rehberlerini bulabilir ve onlara göre atabilirsiniz.

O zaman bir USB belleği Windows diski yapıp onunla kurulum yapmayı deneyin. Bir arkadaşınıza deseniz bilr yapabilir. Sadece 5GB civarı bir dosya indirip bir programla USB belleği Windows diski yapacak. Sonra YouTube'dan format atma rehberlerini bulabilir ve onlara göre atabilirsiniz.

Hocam format atmayı biliyorum orijinal varken diğerini kullanmayı tercih etmiyorum sadece :D

Token, KEY, Şifre, E-posta falan hepsi gitmiş olabilir. Hesabı devre dışı bırakın. Bırakmadan önce e postanızı değiştirebilirsiniz. Telefon numaranızı kaldırın. şifrenizi değiştirin.

Geri
Yukarı