Çözüldü Discord hesabımdan herkese mesaj atılmış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertGul32

Centipat
Daha fazla  
Bugün 14 26'ta Discord üzerinden herkese mesaj atılmış ama atan ben değildim. Virüs mü vardır varsa nasıl temizlerim?

Hayır ben sakaryadaydım kardeşim bir uygulama indirmeye çalışmış ondan 1 gün sonra böyle oldu
Virüs ile olacak bir şey olacağını zannetmiyorum. Büyük bir ihtimal özelden atılan bir reklama tıkladınız bu sıralar çok türediler bunlar.

Virüs ile olacak bir şey olacağını zannetmiyorum. Büyük bir ihtimal özelden atılan bir reklama tıkladınız bu sıralar çok türediler bunlar.
taramamda birşey çıkmadı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    59,3 KB · Görüntüleme: 42
Bilgisayarınıza virüs girmiş. Bu virüs Discord hesaplarından bu tarz linkler atarak başka insanları da tuzağa düşürüyor ve o hesapları da sizinki gibi kullanıyor. Şifrenizi, E-Postanızı değiştirin ve 2 aşamalı doğrulamayı aktif edin ve hesaptan çıkış yapıp tekrar girin. Tüm hesaplardan çıkış yap seçeneği varsa aktif edin. Günde bu tarz hesaplardan 10-20 tane banlıyoruz. 😄

Bilgisayarınıza virüs girmiş. Bu virüs Discord hesaplarından bu tarz linkler atarak başka insanları da tuzağa düşürüyor ve o hesapları da sizinki gibi kullanıyor. Şifrenizi, E-Postanızı değiştirin ve 2 aşamalı doğrulamayı aktif edin ve hesaptan çıkış yapıp tekrar girin. Tüm hesaplardan çıkış yap seçeneği varsa aktif edin. Günde bu tarz hesaplardan 10-20 tane banlıyoruz. 😄
Bu virüsü nasıl kaldırabilirim keylogger olduğundan şüpheleniyorum

Geri
Yukarı