Discord benim hesabımdan herkese mesaj atıyor

Aklıma şimdi geldi. Bir arkadaşım vardı, hesabının şifresini değiştirmesine rağmen sürekli hesabının şifresi değişiyordu. En son random gibi bir şifre girdiğinde düzelmişti sorun. Deneyin isterseniz. Bir ihtimal işe yarar.

O sırada konu sahibinin sıfat-ul eşgat (!) Şakası bir yana bulunur illaki ya sanmam o kadar zorlayıcı olacağını.

Hocam diğer mesajları okumadan cevaplıyorlar. Öyle bir şey olması imkansız dediğim gibi PC'nin kendisinden sıfırlıyorum. Ve her yaptığımda Windows dosyaları baştan iniyor. Eski dosyalarla kurmuyorum.

Aklıma şimdi geldi. Bir arkadaşım vardı, hesabının şifresini değiştirmesine rağmen sürekli hesabının şifresi değişiyordu. En son random gibi bir şifre girdiğinde düzelmişti sorun. Deneyin isterseniz. Bir ihtimal işe yarar.

Şimdi hocam iki adımlı doğrulamayı falan da açtım şifrem zaten karışık 1234 gibi değil. Deneyeceğim bir daha olursa mecbur hesabı silip yeni hesap açacağım.

2 faktörlü doğrulamayı açıp şifreyi değiştir düzelecektir.

Yalnız bu konuya cevap verirken YouTube hesabımdan yabancı kanallara abone olunması daha dün formatladım (Sorun çözüldü kardeşim telefonundan giriş yapmış. Nasıl olur diye ödüm koptu).

Son düzenleyen: Moderatör:
@Rioyumben
Giden mesaj şu mu?
Screenshot_20210823-230928_Discord.jpg

Geri
Yukarı