Discord Better kullanan kullanıcıyı şikayet etme

theeter

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir Discord kullanıcısı Discord Better kullanıyor. Bu Discord'un kurallarına aykırı ve yasal olmadığı için şikayet etmek istiyorum. Nasıl şikayet edebilirim? Detaylı olarak yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir Discord kullanıcısı Discord better kullanıyor. Bu Discord'un kurallarına aykırı ve yasal olmadığı için şikayet etmek istiyorum. Nasıl şikayet edebilirim? Detaylı olarak yardım edebilir misiniz?

Hocam bence yapmayın. Adamın size bir zararı yok. Sadece Discord'u daha rahat şekilde kullanıyor ayrıca Discord kurallarına aykırı değil bu.

Sadece bir eklenti, Discord istese eklentiyi kullanan kişilere otomatik ban atabilir.
Better Discord ile görmemesi gereken özel odaları veya silinmiş özel mesajları görüyorsa mahremiyeti işgal ettiği için şikayet edebilirsin.

Merhaba, bir Discord kullanıcısı Discord Better kullanıyor. Bu Discord'un kurallarına aykırı ve yasal olmadığı için şikayet etmek istiyorum. Nasıl şikayet edebilirim? Detaylı olarak yardım edebilir misiniz?

Kullanıcının kullandığına dair bir kanıt sunmanız gerekiyor, bu kanıt ise eğer kullanıcı ismi gözükecek şekilde bir fotoğraf attıysa bu fotoğraf kanıt sayılır. Eğer kullanıcının kullandığına dair bir fotoğraf veya video yok ise şikayetin geri çevirilir.

Bu tür kullanıcıları şikayet etmeniz herkesin yararına olacaktır. Şikayet talebini buradan oluşturabilirsiniz.

BetterDiscord kullanmak Discord kurallarına aykırı yakalanırsa hesabı silinebilir zaten. Ayrıca nerden geliyor bu şikayet etme hevese anlamadım. Adamın size bir zararı yok. Sadece bir kaç özellik ekleniyor Discord'a. Tabii şikayet edeceğiniz kişiyle aranızda özel bir husumet vardır bilemem ama şikayet etmek için bu adresten şikayet edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı