Discord bilete ne zaman yanıt verir?

raidExodus

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli, Derince
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS TUF Gaming RTX 3060 OC Edition
CPU: Intel Core i5-12400F, Stok Soğutucu
RAM: Kingston Fury Beast RGB 2x8 GB CL16 3200MHz
Anakart: MSI H610M Bomber
PSU: ASUS TUF Gaming 650B 650W
Depolama: 500 GB XPG Spectrix S20G, 2 TB Seagate SKYHAWK Surveillance 5900 RPM
Kasa: ASUS TUF Gaming GT301

Göz göre göre kazıklanarak 27 bin civarı ödedim. Siz siz olun bu dönemde sistem toplamayın.
Discord hesabım "yaşım yetmemesinden" dolayı kapatıldı -kıskananlar çatlıyor. Ben de otobüs kartımın -adım soyadım, doğum tarihim ve fotoğrafım bulunuyor- olduğu bir fotoğrafı attım. Discord ekibi ne zaman geri dönüş yapar? Yaşım 16, sen de büyü kardeş deyip geçmezseniz sevinirim.

13 yaşının üstündeyseniz bunu yapması anormal. 5 gün içerisinde yanıt gelecektir.

Bunu kötüye kullananlar oluyor. Mesela bir sunucuda "ben 10 yaşımdayım" derseniz bunu size karşı kullanarak size ban attırabiliyorlar. Şahsen başkalarına yaşandığını gördüm ama kendime olacağını hiç düşünmemiştim. Teşekkürler.

Bunu kötüye kullananlar oluyor. Mesela bir sunucuda "ben 10 yaşımdayım" derseniz bunu size karşı kullanarak size ban attırabiliyorlar. Şahsen başkalarına yaşandığını gördüm ama kendime olacağını hiç düşünmemiştim. Teşekkürler.

Tabii ki Discord arkadaş çevreniz bu tür report işleriyle uğraşacak kadar işsiz ise bu tür report sistemleri suistimal edilebiliyor. Rica ederim iyi Sosyaller.

@emirmertbaserr Hocam otobüs kartını kabul ederler mi? Sonuçta adım, soyadım, resmim, doğum tarihim ve kimlik kartı numaram bulunuyor.

@emirmertbaserr Hocam otobüs kartını kabul ederler mi? Sonuçta adım, soyadım, resmim, doğum tarihim ve kimlik kartı numaram bulunuyor.

Genelde pasaport, ehliyet, kimlik gibi şeyleri kabul ediyorlar fakat kimlik bilgileriniz o kartta da bulunuyorsa nvi üzerinden doğruladıkları sürece bir sorun yaratacaklarını sanmıyorum.

Genelde pasaport, ehliyet, kimlik gibi şeyleri kabul ediyorlar fakat kimlik bilgileriniz o kartta da bulunuyorsa nvi üzerinden doğruladıkları sürece bir sorun yaratacaklarını sanmıyorum.

Az önce kimlik kartımın ve otobüs kartımın olduğu -kimlikte resim yok o yüzden araya otobüs kartını da sıkıştırdım- bir bileti attım işi riske atmamak için. Teşekkürler yine.

Discord hesabım "yaşım yetmemesinden" dolayı kapatıldı -kıskananlar çatlıyor. Ben de otobüs kartımın -adım soyadım, doğum tarihim ve fotoğrafım bulunuyor- olduğu bir fotoğrafı attım. Discord ekibi ne zaman geri dönüş yapar? Yaşım 16, sen de büyü kardeş deyip geçmezseniz sevinirim.
Banın Kalktımı

Geri
Yukarı