Discord bot aktif ama cevap vermiyor

Gerçekten hiç detay vermeden nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun? Message Content Intent'i açık mı mesela? Ya da botun mesajları takip eden ve ne tür cevaplar vereceğini belirleyen kod parçasını görsek mi hani? Slash komut mu ayrıca? Piyasada daha ne yaptığını bilmeyen "kodcular" türedi maalesef.

Bu konu nasıl onaylandı? Daha fazla bilgi verin.
Gerçekten hiç detay vermeden nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun? Message Content Intent'i açık mı mesela? Ya da botun mesajları takip eden ve ne tür cevaplar vereceğini belirleyen kod parçasını görsek mi hani? Slash komut mu ayrıca? Piyasada daha ne yaptığını bilmeyen "kodcular" türedi maalesef.
Detay yazar mısınız ?
Daha önceden kendisiyle bu konu hakkında konuşmuştuk. Detayları bu konuda bulabilirsiniz.

Gerçekten hiç detay vermeden nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun? Message content ıntent'i açık mı mesela? Ya da botun mesajları takip eden ve ne tür cevaplar vereceğini belirleyen kod parçasını görsek mi hani? Slash komut mu ayrıca? Piyasada daha ne yaptığını bilmeyen "kodcular" türedi maalesef.

Her şey acikdir modullere ayrilmistir ve discord.js gunceldir sadece
Komutlarda hata olacagini dusunuyorum.
bot derslerimi mental power adli kanaldan bakiyorum

Daha önceden kendisiyle bu konu hakkında konuşmuştuk. Detayları bu konuda bulabilirsiniz.

Merhaba hocam Discord'dan birisiyle bu konu hakkinda konustum ve sonuç aldik ugrasmaya gerek yok her şey koddan kaynakli discord.js latest indirdim ve clientmissingıntents hatasiyla karsilasdik ama mesajlara cevap versede modullere ayrilmis komutlara cevap vermiyor.

Son düzenleme:
@I Am Bunny.exe açık olan Intent'lerin Discord Developers sayfasından ekran görüntüsünü alabilir miyim? Discord JS sürümünüzü package.json'dan görebilir miyim? Main dosyanızdaki client.on('messageCreate... şeklindeki mesajları okuyan ve buna göre işlem yapan kodları görebilir miyim, eğer o şekilde değilse de muhtemelen "events" adında olan klasörün içindeki "messageCreate.js" dosyasını görebilir miyim? Teşekkürler.

@I Am Bunny.exe açık olan Intent'lerin Discord Developers sayfasından ekran görüntüsünü alabilir miyim? Discord JS sürümünüzü package.json'dan görebilir miyim? Main dosyanızdaki client.on('messageCreate... şeklindeki mesajları okuyan ve buna göre işlem yapan kodları görebilir miyim, eğer o şekilde değilse de muhtemelen "events" adında olan klasörün içindeki "messageCreate.js" dosyasını görebilir miyim? Teşekkürler.
Hocam merhaba. Events adinda bir dosya kullanmiyorum :) .Ben modullere ayirdim ve sadece 1 klasor var hocam oda modullere ayrdigim komutlar klasoru.

Kodları kopyala yapıştır yapmak yerine öğrenip kendin yazman daha mantıklı.

Ogreniyom kopyala yapistir yapmiyorum tabii izledigim videolar bittikden sonra kendim yazmaya geçeceğim çünkü cogu komuttan anliyorumda botum cevap vermiyor ;(

Geri
Yukarı