Discord bot aktif ama cevap vermiyor

Hocam discord varmi sizde? Burdan anlatirsam uzun olabilir.
Yani isterseniz bot.js dosyami ozel olarak sizinle paylasabilirim discorddan.
Gerek yok hocam, mental power yerine Ali Eren Altındağ bot ve nodejs öğrenme videolarını öğrenmeniz yeterli olacaktır zaten hemde slash komutları ile anlatıyor başlangıç seviyesi olarak bu kanalı izlemenizi öneririm.

Gerek yok hocam, mental Power yerine Ali Eren altındağ bot ve Node.js öğrenme videolarını öğrenmeniz yeterli olacaktır zaten hem de slash komutları ile anlatıyor başlangıç seviyesi olarak bu kanalı izlemenizi öneririm.

Hocam node.js ogreniyorum şu ana kadar [email protected] kullandim 16 ya gectim ve bot.js ye ne komut yazdiysam calisti ama bir seyi anlamıyorum durduk yere bot niye bozulsun?
Diyelim ki bot gelistiriyorsunuz aniden botunuz bozuldu cok garip bir olay.

Hocam node.js ogreniyorum şu ana kadar [email protected] kullandim 16 ya gectim ve bot.js ye ne komut yazdiysam calisti ama bir seyi anlamıyorum durduk yere bot niye bozulsun?
Diyelim ki bot gelistiriyorsunuz aniden botunuz bozuldu cok garip bir olay.
Botun cevap vermemesinin birden fazla nedeni olabilir düzgün bir araştırma ile tüm olasılıklara bakın elbet bir yerde bir hata vardır buna sunucudaki izinler bile dahil.

Botun cevap vermemesinin birden fazla nedeni olabilir düzgün bir araştırma ile tüm olasılıklara bakın elbet bir yerde bir hata vardır buna sunucudaki izinler bile dahil.
Izinlerde sorun yok oncelikle baska sunucularda sonra kendi sunucumda cevap vermemeye basladi.

Yeni konular

Geri
Yukarı