Discord botlar çalışmıyor

FurkannC

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlarımla kullandığım küçük bir Discord sunucum var. Bilindiği üzere bazı botlar sayesinde chati temizleyebiliyoruz. Ancak son 1 haftadır, "mee6 bot" ve "pirdbot" ile chati silmeye çalışıyorum, ancak iki bot da silmiyor. Diğer tüm komutları çalışıyor. Ne yapabilirim?

Aynı botlar benim sunucumdada var. bir sıkıntı yok. Pird botta yanlış komut kullanma olasılığın var. "p!sil 400" komudunu dene farklı bir komut deniyorsan.

Hangi komutu kullanarak silmeye çalışıyorsunuz ?
Mee6 botta !clear kullanıyorum
Aynı botlar benim sunucumdada var. bir sıkıntı yok. Pird botta yanlış komut kullanma olasılığın var. "p!sil 400" komudunu dene farklı bir komut deniyorsan.
Her türlü sayıyı denedim, işe yaramıyor. p!sil şeklinde kullanıyorum komutu da.
Botlar kaldırıp yeniden ekledim, her türlü yetkiyi verdim yine yok.

Bizim kendi geliştirdiğimiz 230.000 kullanıcılı bir projemiz var, dilersen sana linkini bırakıyorum oradan sil komutunu kullanabilirsin tehlikeli değil DBL ve Discord onaylı hatta DBL linkini atayım direk;

.

". sil (sayı) " yazarak işlemi gerçekleştirebilirsin.

Bizim kendi geliştirdiğimiz 230.000 kullanıcılı bir projemiz var, dilersen sana linkini bırakıyorum oradan sil komutunu kullanabilirsin tehlikeli değil DBL ve Discord onaylı hatta DBL linkini atayım direk;

.

". sil (sayı) " yazarak işlemi gerçekleştirebilirsin.
bende bir bot oluşturdum fakat komutu yazdımı çalışmıyor

Erensi bot yeni gelenlere rol vermiyor, sayaça eklemiyor, hoş geldin mesajı atmıyor, e!yardım yazdım cevap vermedi.

Arkadaşlarımla kullandığım küçük bir Discord sunucum var. Bilindiği üzere bazı botlar sayesinde chati temizleyebiliyoruz. Ancak son 1 haftadır, "mee6 bot" ve "pirdbot" ile chati silmeye çalışıyorum, ancak iki bot da silmiyor. Diğer tüm komutları çalışıyor. Ne yapabilirim?
Eğer mesajların yazılmasının ardından belirli bir süre geçerse botlar silmez, silmek için şöyle yapabilirsiniz. (gerekli yetkiniz varsa) Mesajları silmek istediğiniz kanalın üzerine gelip sağ tıklayıp ardından "kanalı kopyala" seçeneğini seçin. Artık o kanalın tamamen aynısından 2 tane olur. Geriye kalan eski kanalı silmek kalır. (kopyaladığınız için izinler aynısı olur sadece kanal içeriği gelmez)

Yeni konular

Geri
Yukarı