Çözüldü Discord botlar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etol4040

Hectopat
5 Bottan ikisi gözükmüyor. Komutları da çalışmıyor. Botları atmadan önce bot kontrol sistemi ekledim ama 3 botu kendi elimle "bot" rolü verdim. Geri kalan iki bot gözükmüyor ne yapabilirim (aslında sunucudalar ama kodları çalışmıyor ve üyeler kısmında gözükmüyor, etikette gözüküyor.)?
Niye cevap gelmedi?

Son düzenleme:
Çözüm
Botları sunucuya eklerken bota yetki verme bölümü var ya, tik atıyorsunuz. İşte oradaki bütün tikleri kaldırıp botu sunucuya öyle ekleyin. Sonra sunucudan yeni rol açıp, yeni açtığınız role yönetici rolünü atayıp bota verebilirsiniz.
Göremiyorum dediniz bir de, sunucu ayarları>üyeler orada botları göreceksiniz. Yüksek ihtimalle rol atamadığınız için göremiyorsunuzdur.
Botları sunucuya eklerken bota yetki verme bölümü var ya, tik atıyorsunuz. İşte oradaki bütün tikleri kaldırıp botu sunucuya öyle ekleyin. Sonra sunucudan yeni rol açıp, yeni açtığınız role yönetici rolünü atayıp bota verebilirsiniz.
Göremiyorum dediniz bir de, sunucu ayarları>üyeler orada botları göreceksiniz. Yüksek ihtimalle rol atamadığınız için göremiyorsunuzdur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı